Haftalık (15 – 21 Aralık) burç yorumlarınız

Burçlar

burc_yorumlari
Koç
Bu hafta her koşulda kendinizi daha heyecanlı, spontane ve aktif hissedeceksiniz. Ayrıca ailevi temalar önem kazanmaya başlıyor. Haftanın ikinci yarısından itibaren kendinizi içsel olarak biraz depresif hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızda biraz karamsarlık hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda da sürprizler olacağı bir dönemdesiniz.

Boğa
Bu hafta aşk hayatınızda ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. İlişkinize yönelik eski problemleri kafanızda çözmenin zamanı aslında. Geçmişte yaşanmış ilişkilere takılıp kalmayın, artık geleceğe bakın. Canınızı sıkan konuları sevgiliniz ya da arkadaşlarınızla paylaşmanız sizi rahatlatacak. İş hayatınızda başarı hırsınızı dengeleyin ve bu en yüksek performansınızı iyi kullanın. Eğer enerjinizi doğru kullanabilir ve hedefe kilitlenirseniz, başarılı olmanız kaçınılmazdır.

İkizler
Bu hafta kişisel anlamda kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizin artacağı bir dönem. Akıllıca davranırsanız, şartları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Duygularınızdan ziyade mantığınızla hareket etmeniz gerekiyor. Aşkta zekanız her zamankinden daha aktif çalışacak.

Yengeç
Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklıklar öne çıkmaya başlıyor. Bu alanlarda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Şimdiye kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansı yakalayabileceksiniz. Ortaklaşa girişimler açısından da olumlu bir dönemdesiniz. Özellikle eşiniz veya ortağınızla ilişkiniz güçlenecek.

Aslan
Bu hafta sosyal hayatınızda ve kariyer çevrenizde, başarılarınızla kendinizden oldukça fazla olumlu yönde söz ettirerek, uzun bir süredir arzuladığınız ün ve ünvanı hak ettiğiniz başarılara sahip olacaksınız. Aşkta yalnızsanız ani ve yeni ilişkilerden kaçının.

Başak
Bu hafta almanız gereken önemli kararlar karşınızda olacak. Bunlar kişisel anlamada size sorumluluk yükleyecek kararlar olacak. İş girişimlerinizde ve çalışma alanlarınızdaki kişilerle ilişkilerinizde olumlu etkiler yaşayacaksınız. Aşkta ve sosyal İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak gerektiğini düşünebilirsiniz.

Terazi
Bu hafta günlük yaşamın sıradanlığı size sıkıcı gelebilir. Çok da ciddiyetle üstünde durmayacağınız, sizi rahatlatacak konulara eğilin. Kendinize de vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Aşk hayatınızda olumlu etkiler devrede olmaya devam edecek.

Akrep
Bu hafta arkadaşlık ve çevresel ilişkilerinizde kendinizi her konuda yenilemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca işle ilgili konularda acele kararlarınızı içsel huzurla sunmayı istediğiniz kişilere sunun. Aksi taktirde, girişimlerinizden zarar görebilirsiniz. Aşkta iyimserlikten vazgeçmeyin.

Yay
Bu hafta yıldızların konumu iş hayatınızı etkiliyor, duygu ve hislerinizi artırıyor. Dikkatlerin üzerinizde olacağı bu dönemde hatalarınızla göze batacağınızı unutmamalı, işte risk almamalı ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde ise daha dikkatli olmalısınız. Aşkta kalbiniz boşsa etrafınızda sizinle ilgilenenler olacak.

Oğlak
Bu hafta maddi işleriniz istediğiniz gibi gelişecek. Dostlarınız vesilesiyle işler alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda sevgiliniz ya da partneriniz size hoş sürprizler hazırlayabilir. Lütfen mutlu olduğunuzu belirtin.

Kova
Bu hafta amaçlarınıza ulaşmak için enerjik davranabilir, ulaşılması zor olan hedeflerinize ulaşmak adına olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili konularda yenilikleri gözden geçirmelisiniz. Çünkü yeni atılımlar için uygun bir dönem değil. Aşk hayatınız açısından sevdiğiniz kişiye karşı tutarlı davranışlarda bulunun.

Balık
Bu hafta kendinize değer vereceksiniz. Hemen her konuda dikkatleri üzerinize toplayacak, belki de her zamankinden fazla aranacaksınız. Sakin ve güvenilir tavırlarınızla başkaları üzerinde iyi etki bırakabilirsiniz. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. Aşk hayatınızda ise mümkün oldukça açık sözlü ve sevgi dolu olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.