Haftalık astroloji yorumu

Burçlar

burc_yorumlari
Uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu’nun haftalık astroloji yorumu.

Astrolojiyi yorumlarını daha iyi değerlendirip olumlu etkilerini hayatınıza uyarlayabilmeniz için mutlaka yükselen burcunuzu ve karşıt burcunuzu da okumanız gerektiğini unutmayın!

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Bu dönemde işe ait çabalarınız ve sorumluluklarınız son derece önem kazanmakta ve mesleki konularda önemli girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda dolunay yaratıcı konulara ve kendinizi gösterebileceğiniz çabalara işaret etmekte. Kişisel konularda kendinizi öne çıkarabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak duygusal alanda, yakın beraberliklerde daha anlayışlı olmak ve birbiri ile çatışan zevkler karşısında daha sabırlı olmaya bakmalısınız. 2 Şubat sonrasında ise bazı dikkatsizlikler ya da gözü kapalı risklere girmek tehlikeli olabilir.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu dönemde düşüncelerinizi ciddi ve sorumlu biçimde ortaya koyma imkanınız var. Yabancılarla, uzaklarla ilgili konular, akademik işler daha çok gündeminizde olabilir ve bu konularla ilgili sorumluluklar dikkat çekebilir. Ayrıca bu dönemde bir yandan ev ve ailenize ait konular bir yandan da mesleki uğraşlarınız yoğun bir gündem yaratmakta. Görüşlerinizin başkaları ile uyuşmadığı durumlarda daha esnek olmaya bakmalısınız. Aşkta ve hayatın ve keyif veren yönlerinde daha mutlu olabilirsiniz. 2’si sonrası yakın çevrenizde karmaşa doğabilir.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür sizi zihinsel yönden hareketli ve başarılı kılmakta. Ancak yine bu dönemde bazı krizlere, işle, sorumlulukla ilgili konulara daha ciddi bakma gereği olabilir. Ortaklaşa işler, maddi konular, yatırımlar daha çok gündeme geliyor. Yine bu dönemde yakın çevreniz, ziyaretler ve konuşmalar oldukça sıklaşmakta. Şanslısınız ancak aşkta aradığınızı bulmanız kolay olmayabilir. 2 Şubat sonrasında mesleki konulara dikkatle odaklanmak ve karışıklıklara karşı planlı olmak gerek.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu dönemde ilişkiler, anlaşmalar ve sizi bağlayan ortaklaşa durumların daha fazla içindesiniz. Böyle bir dönemde olayları tek başına yönlendirmeniz zor olabilir. Daha gerçekçi bir tutum içine girmelisiniz. Ayrıca bu dönemde bazı ufak çaplı krizler, ortaklı işler, yatırımlar, miras ya da borçlarla ilgili işler gündeminize daha sık gelebilir. İlişkilerinizi geliştirerek başkalarından yardım görebileceksiniz. 2 Şubat sonrasında uzaklar, yabancılar, akademik konular ya da medya içerisinde daha aktif olabileceğiniz bir dönem başlamakta.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bu dönemde yorucu çalışmalar ve sorumluluklar sizi oldukça bağlıyor. Duygusal konulardan çok yapılması gereken işler üzerinde ciddi biçimde durmanız gerekebilir. Organizasyonel işler ya da sağlığınızı zorlayabilecek stresler olabilir. Bu dönemde son altı aydır süregelen durumların değiştiğini görebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen dolunay sayesinde kendi gündeminizi değiştirmek isteyebilir, ilişkilere önem verebilirsiniz. Başkalarından alacağınız öneri ve tekliflere daha açıksınız. 2’si sonrasında ise parasal konularda daha kontrollü olmaya bakın.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu dönemde kendinizi gösterebileceğiniz konular, yaratıcı uğraşlar ve arzuladığınız konularda daha hırslı ve girişkensiniz. Çocuklar, yaratıcı uğraşlar alanında gerçekçi ve yapıcı bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde başkalarına hizmet etmek, detaylarla ilgilenmek ve iş hayatında son zamanlarda sizi oyalamış değişikliklere daha kolay adapte olabilirsiniz. Aşkta ve hayatın güzel yönlerinde olumlu gelişmeler söz konusu. Bu alanda akıcı koşullar var ancak 2’sinden sonra ikili ilişkilerde akılsızca tepkilerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
Bu dönemde eve, toprağa ait işler, ailevi konular sizi daha sorumlu ve gerçekçi kılıyor. Bu dönemde atacağınız adımlarla gelecek için iyi temeller oluşturabilirsiniz. Saka burcundaki Güneş ve Merkür özellikle düşüncelerinizi yaratıcı biçimde ortaya koymak ve hayattan daha çok zevk almak açısından daha rahat günlerde olduğunuzu anlatıyor. Yeni hobiler, kendinizi ifade edebileceğiniz olanaklar var. Aşkta da kendinizi ortaya koymakta zorlanmayacaksınız. Ancak yakın ilişkilerde daha az köşeli olmalısınız. 2’si sonrasında sağlığınıza daha çok özen gösterin.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu dönemde yakın çevrenizle iletişim, zihinsel açıdan yoğunluklar, kardeşlerle ilgili konular, işe ait anlaşmalar ve görüşmeler hayatınızda daha fazla yer kaplıyor olabilir. Düşünce dünyanızda daha sorumlu ve gerçekçi olma eğilimindesiniz. Aynı zamanda Aslan’da gerçekleşen dolunay mesleki hedeflerinizi önemsediğinizi ve sizi öne çıkaran imkanların da olduğunu gösteriyor. Bu dönemde bir yandan ev, ailevi işler, diğer yandan gelecek hedefleriniz dikkat çekmekte. 2’sinden sonra daha tutkulu ve aşkta daha maceracı olabilirsiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu dönemde parasal konular üzerinde daha ciddi düşünmek ve mesleki konulara odaklanmak yararınıza olacak. İster istemez maddi konularda daha dikkatli ve kontrollü olmak durumundasınız. Ayrıca bu dönemde yakın çevrenizde çok hareketlilik ve gittikçe artan bir iletişim var. Konuşmalar, yazışmalar, eğitsel konular, yolculuklar dikkat çekici olabilir. Bugünlerde görüşlerinizle kişiliğinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde daha sakin olmaya bakın. 2’si sonrasında ev ve ailevi durumlar daha fazla iş çıkarabilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu dönemde yapacağınız girişimler, işe ya da sorumluluklara ait konular sizi oldukça mücadeleci kılmakta. Olayları yönlendirme yönünde başarılı olabilirsiniz. Başlangıçlar yapıyorsunuz. Kendi kişisel konularınıza odaklısınız. Ayrıca bu dönemde para durumunuzu, genel olarak gelirlerinizi artırabilecek olanaklar da bulabilirsiniz. Burcunuzdaki Venüs sizi ilişkilere, aşka daha açık tutuyor. Duygularınızı daha rahat ifade etme olanağı bulabilirsiniz. Para konusunda ortaklıklar da önemli. 2’sinden sonra yakın çevrenizde çok hareketlilik var.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu dönemde Güneş ve Merkür burcunuzda ilerlerken kişisel konularda daha özgün, bağımsız ve yenilikçi olabilirsiniz. Ancak yine de bu dönemde bazı elde olmayan koşullar, sınırlamalar, sorumluluklar sizi huzursuz edebilir. Tam olarak göremediğiniz konular yüzünden engellenebilirsiniz. Bu yüzden aşırı risklere girmemek daha doğru olacak. Bu dönemde zekanızı, farklı görüşleri ortaya koymakta başarılı olabilirsiniz. Kişisel alanda ilişkilerden, ortaklıklardan öğrenebileceğiniz çok şey var. Atacağınız adımlar içinde aceleci davranmamalısınız.

Balık Su+ Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
Bu dönemde gelecek beklentileriniz yönünde daha gerçekçi davranabilirsiniz. Saka burcundaki Güneş ve Merkür henüz koşulların tam harekete geçmek için pek elverişli olmadığını ve pek çok konuda beklemede, hazırlık içinde olmanın daha yerinde olacağını anlatıyor. Bu dönemde elinizde olmayan ama sizi bağlayan koşullar olabilir. Karşılıksız hizmet vermek, fedakarlıklarda bulunmakta mümkün. Ancak 2’sinde Mars’ın burcunuza girmesi ile birlikte enerjiniz ve hevesiniz yükselecek. Ancak yine de akılsızca aşırı duygusal tepkiler vermemelisiniz.

Milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.