Haftalık burç yorumlarınız

Burçlar

burclara_gore_sac_stili
Bu hafta Başakların ruhen çok mutlu geçirecekleri bir hafta olacak. Akrepler de bu hafta oldukça sosyaller ve aradıkları aşkı bulabilirler. Kovalar başkalarının sorumluluk almalarına izin verin ve sorumsuz olmanın zevkini çıkarın…

Koç
Bu hafta verimli ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Gezegenlerin yarısı burcunuza girecek ya da içinden geçecek. Finansal durumunuz iyileşmeye devam edecek. Para çeşitli yerlerden çeşitli şekillerde elinize geçecek. Kişisel yaratıcılığınıza çok talep var ve bu kazancınızı artıracak. Bu dönemde çok harcama yapacaksınız ama çok da kazanacaksınız. Arkadaşlarınız, ortağınız ve şu anki sevgiliniz size maddi olarak çok destek olacak. Sosyal bağlantılarınız da bu dönemde size maddi olarak çok fayda sağlayacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insandan beklediğiniz anlayışı görecek ve ruhsal rahatlık içinde olacaksınız.

Boğa
Bu hafta şu ana kadar birçok kariyer dönemi geçirdiniz ama şimdi aile ve eve odaklanma zamanı. Eğer materyal başarıya odaklanmışsak başarmak için nasıl hissedersek hissedelim her şeyi yaparız. Bu yüzden duygusal uyumumuzu kaybedebiliriz. Bu durum uzun süre devam ederse her tür sağlık problemine neden olabilir. İşin iyi tarafı evren bunun olmasına engel olur ve dikkatimizi doğru yöne yöneltir. Bu dönem gücünüzü toplamanız ve bir daha güneş doğduğunda yeni güne enerjik başlamaya hazır olmanız gerekmektedir. Bu dönemde bir başka değişimi de soyut fikirlerden somut gerçeklere dönüş yaparak yaşayacaksınız. Bu aralar biraz sağlığınıza da önem vermeyi ihmal etmeyin.

İkizler
Bu hafta eşinizin veya ortaklarınızın kazancının artacağı bir dönem olacak. Eşinizin kazancının artması hayatınızın standardını yükseltecek. Ama bu durumda bile finans konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Kendinizi yenilemelisiniz fakat bu çabanız da yeni sorunlar doğurabilir. Dikkatli olmalısınız. Hayat şartlarınızı şekillendirmeye devam edin. Kişisel inisiyatiflerinize odaklanmaya bakın. Diğerlerinin görüşleri her zaman saygıyı hak eder ama şu anda sizin için en iyi yol kendi seçtiğiniz yol olacaktır. Geçen birçok dönem boyunca aşk heyecan vericiydi sizin için. Eğer problemler yaşadıysanız bunun sebebi ilişkilere çabucak atlayıp sonunda romantik ateşi kaybetmenizdendir. Bu günlerde aşkta fazla mantıklı olamıyorsunuz. Aklınız ile kalbiniz arasındaki farkı öğreniyorsunuz.

Yengeç
Bu hafta umut ediyoruz ki geçen ay yapmak istediklerinizi not aldınız ve şimdi bu notlarınızı gerçekleştirme zamanı. Mutluluğunuz ve başarınız size bağlı. Eğer diğer insanlar sizinle hareket etmezlerse yolunuza kendiniz devam etmelisiniz. Bu dönemde kariyeriniz hala güçlü hatta daha aktif olacak. Kariyer alanında sizi başarı beklemekte. Yeni bir kariyer zirvesine ulaşacaksınız. Bu dönemde arkadaşlığa ve grup aktivitelerine odaklanın. Bu dönem hem eğlenceli hem de karlı olabilir. İnternet odaklı işler bu dönemde iyi getiri verecekler. En son teknolojiyi takip etmeli ve bu konuda daha fazla para harcamalısınız.

Aslan
Bu hafta birçok felsefi içgüdünüz vardı, şimdi bunları gerçek dünyada test etme zamanınız geldi. Burcunuzun kariyer merkezi olan 10. ev bu dönemde çok güçlü. Kariyer hedefleriniz için çok yardım alacaksınız. Aileniz bile sizi destekliyor, adeta sizin başarınız onların başarısı halinde. Yine bir terfi, maaş zammı ve övgüler alacaksınız. Bu dönemde insanları memnun etme ve sosyalleşme sezonunuz sona erdi artık. Bu dönemlerde şartları istediğiniz şekilde belirleme gücünüz var. Kendi yolunuzu çizebilirsiniz.

Başak
Bu hafta mahkemelik problemleri olanlar bu dönemde çözüme hızla yaklaşacaklar. Bu hafta ruhen çok mutlu bir dönem geçireceksiniz. Bu dönemde gereksiz harcamalardan kurtulduğunuzda bereket ve bolluk yaşamınıza girmeye başlayacak. Beklenmedik bir gelir elde edeceksiniz. Bu maddi kaynak eş, akraba, sevdikleriniz veya ortaklarınız vasıtasıyla ortaya çıkabilir. Bu dönemde anne ve babalar da maddi konularda oldukça rahat bir dönem geçirecekler. Maddi durumu iyi olan aile bireyleri, sevgiliniz, ortaklarınız veya akrabalarınızın maddi desteği sizi rahatlatsa da yine de gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve bütçenizi takip etmelisiniz.

Terazi
Bu hafta geçtiğimiz dönemlerdeki fiziksel ve ruh sağlığınızı yerinde tamamladığınız için Allah’a şükretmeli ve kendinizle gurur duymalısınız. Sağlık konusunda zayıf olduğunuz bir dönem olmakla beraber artık en zor dönemi atlattınız. Belki diğer insanlarla karşılaştırdığınızda kendinizi amaçlarınıza ulaşmak açısından başarısız bulabilirsiniz ancak yaşam sadece dış amaçlardan oluşmaz. Bir insanın fiziksel ve ruh sağlığı için harcadığı çabalar ve kazandığı başarılar da en az dış dünyada başardığı amaçları kadar önemlidir.

Akrep
Bu hafta Akrepler için parasal konuların iyi olduğu bir dönem olacak. Jüpiter’in geçen ay hareketlenmesiyle beraber artan geliriniz yavaşlayarak artmaya devam edecek. Son birkaç dönem iş ve yatırım hayatınızda takındığınız atak tavır şimdiye kadar size büyük kazanç sağlamış olmakla beraber bu dönemden itibaren bu tavrınızı değiştirmek durumunda kalacaksınız. Parasal konularda yepyeni bir yaklaşımınız olacak. Bu dönemde sağlığınız biraz hassas ancak ciddi bir probleminiz yok. Dinlenmeye ve rahatlamaya bakmalısınız. Bu dönem nikâhların ve ciddi ilişkilerin dönemi olacak. Yılın sosyal açıdan zirvesindesiniz ve bu durum bu dönemden itibarende sürecek. İlişkisi olmayan Akrepler bu dönemde aradıkları aşka toplantılarda rastlayabilirler.

Yay
Bu hafta aşk konusundaki fikirleriniz netleşecek ve doğru yönde ilerleme gerçekleştireceksiniz. Bu dönemde romantik ilişkiler, ofisteki iş arkadaşlarınız veya sağlığınızla ilgili kişiler arasından çıkabilir. Bu ay ayrıca öğretmen, öğretim üyesi veya yabancı uyruklu birinin aşk dünyanıza girmesi oldukça olası gözükmekte. İlişkilerinde problem yaşayan Yaylar sevdikleriyle grup faaliyetlerine katılarak veya yurt dışı seyahatlerine çıkarak sorunlarına çözüm getirebilirler. Bu dönemde problem yaşadığınız sevdiğinizle bağlantınızı kuvvetlendirecek ortak faaliyetlere ihtiyaç duyacaksınız. Kariyeriniz ev ve aile yaşamınızın önüne geçecek.

Oğlak
Her insan için kendisi önemlidir ancak siz bu hafta bu işi biraz fazla kaçıranlardansınız. Unutmayın ki dünya sadece sizden oluşmuyor. Bu dönemde sosyal ve kişisel özelliklerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bunu bir eğitim olarak görün ve sosyal ilişkilerinizi eğlenerek ve zevk alarak geliştirin. Olaylara biraz hafiften bakın ve onlara gülmeye çalışın. Her gelişen olumsuz olay sizin için dünyanın sonu olmasın. Mutluluk kimsenin sizden alamayacağı bir özelliktir. En kötü olarak görülen durumlarda bile mutlu olmanız ayrıca etrafa da olumlu enerji yayacaktır. İnsanın iç mutluluğu dış etkenlere bağlı değildir dolayısı ile dışınızda gelişen şeylerin sizi üzmesine izin vermeyin.

Kova
Bu dönemde uzun süredir sürdürdüğünüz özgür davranış düzeyinden uzaklaşacaksınız. Artık sosyal yeteneklerinizi daha etkin kullanma zamanı. Son dört aydır her istediğiniz şey istediğiniz yönde gitmekteydi ve siz koşulları değiştirme yeteneğine sahiptiniz. Bu dönem itibarıyla başkalarının sorumluluk almalarına izin vermeli ve sorumsuz olmanın zevkini çıkarmalısınız. Bazen en büyük özgürlük insanın kendi istek ve arzularından bağımsız olması duygusudur. Bu dönemde iletişim ve sosyal yeteneklerinizi iyi kullanarak başkalarını iyi takip edebilir ve başarılarınızın devamını sağlayabilirsiniz.

Balık
Bu hafta dinlenin ve rahatlamaya bakın. Dikkatinizi yaşamda önemli şeylere odaklayın ve gereksiz yere enerji harcamayın. Bu dönemde sağlığınız için kalbiniz, boynunuz, boğazınız, akciğerleriniz, kollarınız ve omuzlarınıza özen göstermelisiniz. Bu dönemde özellikle büyük kazançlar elde ederken parasal konularda aktif olmak çok zevklidir ancak belli bir süre sonra para kazanmak bile insana sıkıcı gelebilir. Bu dönemde yaşayacağınız buna benzer bir sıkıntı olacaktır. Artık ilgi odağınızı parasal konulardan entelektüel faaliyetlere ve kişisel gelişime yöneltmenizin zamanıdır. Zaten kısa vadeli parasal amaçlarınıza ulaşmış durumdasınız ve geleceğiniz bir şekilde garanti altında. Bundan dolayı kendinizi geliştirmeye önem verin. İnsanların zihinsel olarak aldığı zevkler de en az fiziksel zevkleri kadar önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.