Hangi burç hangi gün daha şanslı

Burçlar

burclar_cekici_kadin
Burcunuza göre hangi gün daha şanslı olduğunuzu biliyor musunuz? İşte burçların uğurlu günleri…
Bazı günler işleriniz ters gidebilir, bazı günlerse her şey yolundadır. Yıldızlar sizin hangi gün daha şanslı olduğunuzun sinyallerini veriyor. Salı günleri kimi burcun hayatında olumlu gelişmeler yaratırken kimi burç için o gün berbat geçebiliyor.

Peki sizin burcunuzun uğurlu günü hangisi?

Koç
Burcunuzun uğurlu günü Salı günüdür. Bugün harekete geçmek istediğiniz konularda daha atak ve cesur olabilir, gücünüzü başkalarına kabul ettirebilirsiniz.

Boğa
Burcunuzun uğurlu günü Cuma. Bugün kendinizi güvenceye almak istediğiniz konularda daha rahat hareket edebilir ve yatırımlarınız konusunda daha şanslı olabilirsiniz.

İkizler
Burcunuz için uğurlu kabul edilen Çarşamba günü daha hızlı ve rahat iletişim kurabilir, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Yengeç
Burcunuzun uğurlu günü olan Pazartesi, eviniz ve aileniz ile ilgili meseleleri çok daha kolay halledebilir ve yaptığınız çalışmalarla kendinizi ve ailenizi güvencede hissedebilirsiniz.

Başak
Sizin için en olumlu gün kabul edilen Çarşamba günleri yapacağınız dikkat gerektiren detaylı araştırmalardan daha rahat sonuçlar alabilir ve mükemmel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Terazi
Burcunuz için en uğurlu gün Cuma kabul edilir. Cuma günleri bulunacağınız sosyal ortamlarda son derece başarılı ilişkiler kurabilir ve diplomasi gerektiren konularda becerilerinizle çok etkili olabilirsiniz.

Akrep
Salı günü sizin için en olumlu gün kabul edilir. Salı günleri başkalarını etkilemek ve gücünüzü kanıtlamak istediğiniz tüm konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay
Sizin uğurlu gününüz ise Perşembe… Kendinizi geliştirmek, inançlarınızı sağlamlaştırmak, araştırmalarınızı ve kaynaklarınızı büyütmek istediğiniz her türlü çalışmada Perşembe gününü tercih edebilirsiniz.

Oğlak
Burcunuzun uğurlu günü olan Cumartesi günlerinde, sizi hedefinize taşıyacak çalışmalar yapabilir, güçlü bir irade sergileyerek başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kova
Cumartesi günü sizin burcunuzun uğurlu günü olarak kabul edilir. Bugünlerde yapacağınız organizasyonlarda ve geleceğiniz ile ilgili çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

Balık
Burcunuzun en şanslı günü Perşembe günüdür. Hayallerinize kavuşmak için Perşembe günleri harekete geçebilir ve yapacağınız çalışmalarda şansın sizden yana olduğunu kuvvetle hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.