İkizler Burcu 2017 Mart Ayı Burç Yorumu

Burçlar

İKİZLER

Sevgili İkizler, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda gerileyecek. İleriye dönük kararlarınızı ve toplumsal ilişkilerinizi bu dönemde gözden geçirmelisiniz. Hem aşk hayatınız, hem çocuklarınızla olan ilişkilerinizi gözdfen geçirmelisiniz. Bu geri hareketi dispozite eden Mars’ın hareketi nedeniyle sağlamcı davranmak sizin için en önemli şey olacak. Mart ayında hayatınızın büyük bir kısmını gözden geçireceksiniz. Hepiniz öne gitmeye hazır olsanız da sınırlarınızı iyi biliyorsunuz.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda olacak. Maddi ve manevi anlamda kendinize ve cüzdanınıza bakacaksınız. Size kendinizi güvende hissettirmeyen şeyleri inceleyip, iş hayatınızdaki istikrarsızlıkları ele alacaksınız. İleriye gitmek yerine oturup düşünmeyi seçeceksiniz.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Şu anki yerleşim yeriniz veya geleceğinizle ilgili nasıl bir yaşantı düşündüğünüzü inceleyeceksiniz. Evin içinde maddi konular biraz öne çıkıyor. Ancak borçlanmak ya da krediye girmekten kaçınmalısınız. Ailevi konularda huzuru ön planda tutmalısınız. İş hayatınızla ilişkiniz arasında zorlanabilirsiniz. Bu Dolunay’da bu konuda aklınız biraz karışabilir. Mantıklı hareket ederseniz, gereksiz sonuçlardan uzaklaşırsınız.

13 Mart tarihinde Merkür, Koç burcunda olacak. Etrafınıza, arzularınıza ve yeteneklerinize bakacaksınız. Yeteneklerinizi ifade ettiğinizde geri dönüşlerin memnun edici olup olmadığını inceleyeceksiniz.

20 Mart tarihinde ise Güneş, Koç burcunda olacak. Arkadaşlarınızın doğum günleri,ya da yeni faaliyetler ortaya çıkabilir. Yeni tanıştığınız kişilere biraz dikkatle bakmanızda yarar var. Sakin ve dikkatli geçireceğiniz bir enerji olacak.

28 Mart tarihinde Yeniay Koç burcunda doğacak. Artı ve eksilere iyi bakmanız lazım. Proje ve planları artı ve eksileriyle inceleyeceksiniz. Sizi durduran ufak tefek problemleri inceleyeceksiniz. Bir projeniz varsa, karşılığında iyi bir kazanç elde etmek için biraz daha beklemelisiniz Mart ayında.

31 Mart tarihinde Merkür, Boğa burcunda olacak. Zihninizi sakinleştirecek, iyileştirici, yararlı ve yararsızı keşfedip ayırabileceğiniz ve doğru kararları alabileceğiniz bir Yeniay olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

1-5 MART ARASI

4 Mart (saat 12:09)-3 Nisan (saat 03:25) tarihleri arasında Koç burcunda gerileyecek Venüs, sosyal ilişkiler, aşk hayatınız, ekip çalışmaları, mevcut durum ve bağlantıların, yürürlüğe koyulacak planların, yarım kalan işlerin tekrar gözden geçirilmesi yönünde öne taşıyor. Bu yeniden ele alışta, kişinin önce kendine dürüst davranması, durumunu, önceden verdiği kararları gözden geçirmesi faydalıdır. Bazen zaman durmuş gibi gelebilir. İlişkinizde ilerleme veya olayların çözüme kavuşması gibi durumlar pek oluşmayabilir. Fakat bu dönemi olumlu anlamda geçirmek için dikkat edilecek en önemli nokta denge, uyum ve uzlaşmadan yana hareket etmek, gerçekçi olmak ve dürüst davranmaktır. Hedefinizi, amacınızı, planlarınızı ileriye dönük şekilde ele alınız. Sizler bu süreçte gerçekten ne istemektesiniz, neler sizi mutlu ediyor neler ilerlemeniz için gerekli, bunlara bakınız. Yarım kalan işlerinize ağırlık veriniz. Geçmiş ilişki, yerler, insanlar tekrar kendini hatırlatabilir. Bir bakarsınız eski aşkınızla karşılaşmışsınız veya önem vermediğiniz bir fırsat şimdi karşınıza çıkmış. Bütün bunlar hayatın bir hatırlatmasıdır. Biz eski ile yeni arasındaki köprüde olan bitene bakıp, yarınlarımızı tecrübeler ışığında ele almalıyız. Kaldı ki geri hareket dönemleri bu açıdan oldukça yararlıdır. Yeter ki buna gönüllü olalım. Diyelim ki, bu dönemde bir şeylerin üstünü sıvazladınız ve size göre ilişkinizde hiçbir problem yok. İşte geri hareket döneminde sorunlar yine kendini hatırlatır. Çözmeniz için size baskıda bulunabilir. İncelemeden aklınıza geldiği gibi hareket etmek, önceden verilen kararı bozmak, farklı bir yöne kaymak yanlıştır.

Önemli Not: 28 Nisan-6 Haziran tarihlerinde Venüs düz seyirle Koç burcunda ilerlediğinde, yukarıdaki konu ve alanlarda yaşanan gecikme, yanlış anlaşılma veya aksamalar yoluna girmeye başlar. Geri hareket esnasında karşınıza çıkan fırsatları, işleri ve yeniden ele alıp düzenlediklerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz.

6-12 MART ARASI

10 Mart saat 03:33-21 Nisan saat 13:32 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkide, ilerisi adına kararların gözden geçirilmesini sağlıyor. İlişkisi olmayanlar biraz geriye çekilip, aşkta ne aradıklarını tam olarak kafalarında oturtmaya çalışırlar. Bir yandan maddi güvence arzusu yükseliyor. Bazen gördüğümüz sıcacık bir ilgi bizi etkileyebilir, doğru kişiye rastladığımızı düşündürür. Kimi zaman da biz birisini etkileyerek kendimize çekeriz. Müzik, kaliteli her şey, maddi-manevi güvence bizi etkiler. Sahip olduğumuz ne varsa onu sakınırız, kaybetmek istemeyiz. Kimseye kolay kolay güvenmeyiz. Mars-Boğa geçişini yöneten Venüs, 4 Mart ve Merkür-Boğa burcunda 31 Mart itibariyle gerileyecek. Durum böyle olunca, sosyal ilişkilerimizi kendi içimizde gözden geçirmemiz, yeni tanıştığımız kişilere dikkat etmemiz, aceleci ve dürtüsel kararlar almamamız gerekiyor. Plan ve projelerimizi gözden geçirmeli, hazırlıklarımızı sürdürmeli ancak bilip bilmeden, emin olmadan atılan adımların bize yarar değil, zarar getirebileceğini unutmayalım.

Sevgili İkizler 12 Mart saat 17:54 Başak burcunda oluşacak Dolunay, ailevi ilişkilerde iletişime, evinizin düzeni, yerleşim yerinizle ilgili meselelere daha fazla eğilerek, titizleneceğinizi işaret ediyor. Bir yere taşınmak, bir planlama yapmak, işinizle ilgili mevzuların iç içe geçiyor gibi. Tabii ki, bu Dolunayın yöneticisi Merkür-Balık burcunda ilerlediği için, gerçekçi olmakta yarar var. Bir şeyler sizi hayali bir yöne sürüklemesin veya gereğinden fazla endişelendirmesin. Çünkü bu durumu net görmenizin önüne geçebilir. Dolunay, bilinçaltımızı tetikleyici ve isteklerimizi vurgulayıcıdır. Biz ne istiyoruz. Her şey yerli yerinde olsun veya bizi yormasın. O zaman mevcut hale iyice bakalım. Görünümler bu açıdan yardımcı olabilir. Öncelikle taşınma, kiralama, iş kurma, işimizi geliştirme, ailemizin sağlığı, gelişimi için, hesabımızı iyi yapalım. Mali açıdan duruma bakalım. Ölçelim tartalım. Evdeki hesabımız, dışarıya uyuyor mu? Diye gözden geçirelim. İşimizi sağlam kazığa oturtalım. İş-ev dengesi yerli yerinde olmalı. Uzun süredir ilişki, evlilik, boşanma, iş ortaklığı meselelerinde yorgunsunuz. Bu Dolunayda bu konulara çok akıllıca bakmak gerektiğini anlayacağız. Bizim isteğimiz ne, başkaları ne düşünüyor? Burada bir uyumsuz görüşler, iletişim problemi veya tümüyle anlaşmazlık yaşanabilir. Ailevi, iş hayatı, ilişki ve maddi konular aynı anda etkili olacaklar. Her yönüyle duruma bakmak gerekecek.

13-19 MART ARASI

14 Mart-31 Mart tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır.

20-26 MART ARASI

20 Mart-20 Nisan tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş dönemini, Venüsün iki ayrı burçtaki gerileyişi ve Marsın Boğa burcundaki seyrini göz önüne alarak incelediğimizde, maddi anlamda bir şeyleri yetersiz bulmamız, geleceğimizi düşündüğümüzde yeteri kadar güvenceye sahip olmadığımızı düşünmemiz, ayaklarımızı sağlam olarak yere basmadığımızı hissetmemiz mümkündür. Sosyal ilişkilerimizi tekrar gözden geçiriyor, istediğimiz bir şeye sahip olmak için neler yapmamız gerektiğini tespit ediyor da olabiliriz. Bir plan veya projenin, ekip çalışmaları veya tercihlerimizin bu süreçte gözden geçirilmesi, en doğru kararın alınmasında, eksiklerin saptanmasında, gereksizlerin ayıklanmasında Güneş bize kuvvet sunabilir. Belki çok aktif şekilde hareket etmeyeceğiz, belki temkinli olacağız. Karşımıza çıkan yeni projeleri, insanları hemen yüreğimize sarmayacağız. Fakat daldan dala atlamamanın, bencil düşünmemenin, insanları dinlemenin, ilişkilerimizdeki yanlışları gözden geçirip doğru bir analizde bulunmanın ne kadar faydalı olduğunu anlayacağız.

27-31 MART ARASI

Sevgili İkizler 28 Mart saat 05:57 tarihinde Koç burcunda doğacak Yeniay, Venüs geri hareketiyle aynı zamana denk geliyor ve Nisan ayında da Merkür gerileyecek. Bütün bunlar gösteriyor ki, plan ve projelerimizi belli bir zaman aralığında düşünmek lazım. Hemen niye olmuyor, neden olmadı veya niye ilerleyemiyorum gibi ele almayalım. Çevremizle olan ilişkimiz, aşk hayatımız, hedeflerimiz, yeniliklerimiz için sabırlı ve bilinçli olmalıyız. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Boğa burcunda ilerlemekte. Demek oluyor ki biz bu Yeniayda, güvenlik, güvence gibi olgulara önem vereceğiz. Bir planımız varsa, bu bize ne kazandırır, neler gereklidir, kimlerle nasıl bağlantı kurulmalıdır diye gözden geçirmeliyiz. Bazen durgunluk veya hızlı yol alamadığımız için gerginlik olabilir. Bugünlerde konuşulan meseleler zamanla yerine oturabilir. Yeter ki, gerçekçi bir planlamada bulunun. Size birileri söz verebilir, hallederiz diyebilir. Ancak bu sözler ne kadar yerini bulur, doğru mudur diye bakalım. Tabii ki sağlığınız da önemli. İlişkiler önemli. Karşınıza yeni biri çıkabilir veya eski bir ilişki yeniden alevlenebilir. Kısa süreli bu etkilenmenin uzun vadeli bir ilişkiye dönüşmesi için, beklemek ve gözlemlemek, güvenirliliği merkez almak gerekiyor.

Sevgili İkizler 31 Mart-10 Nisan tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, 10 Nisan itibariyle gerileyecek.O tarihe kadar sizler, bugünlerde yürürlüğe koymak istediğiniz işleriniz tamamsa uygulayabilirsiniz. Henüz hazır değilse ister şimdi isterseniz ay sonuna doğru bir daha gözden geçirmelerde bulunursunuz. Parasal konular üzerinde düşünmek, zihninizi rahatlatmak, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmak, gerekirse konuşmak için uygun günlerdesiniz. Burada önemli olan gerileme etkisi başlayana dek, sizin ortaya koymak istediğiniz ne varsa bunları ele alarak, hazırlıklarınızı tamamlamaktır. Huzur arzusu, özellikle zihninizi dinlendirmek ihtiyacı düz veya geri hareket döneminde zaten etkili olacaktır.

MART Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-9-10-13-14-23-24-28
Zayıf Enerjili Günler : 11-12-18-19-26
Aşkta En Şanslı Günler : 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 7

Yeniay : 4-5-6-31 (Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 18-19-20 (Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.