İlişkide erkekleri mutlu eden davranışlar

Yaşam

erkeklerin_kadinlarda_aradigi_11_sey
Uzun yıllar boyu biz kadınlar çeşitli kaynaklarda ilişkide bir kadını mutlu eden davranışları (çiçek almanın ne kadar mutlu ettiğinden tutun da erkeklerin ne kadar romantik davranması gerektiğine kadar) konuştuk. Peki bir ilişkide erkekleri ne mutlu eder, onların iyi hissetmesini ne sağlar biliyor musunuz?

İşte bir ilişkide erkekleri mutlu eden davranışlar…

Onu olduğu gibi kabul edin
Erkekler mükemmeldir ancak kadınlar gibi değillerdir. Kadınlar gibi düşünemez, kadınlar gibi iletişim kuramazlar. Bu nedenle bir erkekten kadın gibi düşünmesini ve hareket etmesini beklemeyin yoksa hayal kırıklığına uğrarsınız.

Ona farklı hissettirin
Sizinle rekabet etmek gibi bir amaçları yok. Sizinle buluştuklarında erkek arkadaşlarıyla buluşmalarından farklı bir şeyler hissetmeliler. İşin sırrı, içinizdeki dişi gücünün, karşı tarafın erkeksi gücü ile birleşmesidir.

Ondan sevgi sözcükleri beklemeyin
Filmlerde hiç de öyle olmasa da, erkekler sevgilerini hareketleriyle gösterirler. Çimlerinizi biçerek ya da üşüdüğünüzde kendi ceketini size vermek gibi davranışlar sergiler. Eğer sevgilerinin söze dökülmesini istiyorsanız, uzun süre beklemeniz gerekir.

Onun işe yaramasına izin verin
Kapıyı açmalarına ya da ampülü değiştirmelerine izin verin. Sizi mutlu etmek onları da mutlu edecektir. Tek istekleri beğenilmek ve takdir edilmek. Eğer bunu yaparsanız, istediğiniz her şeyi yaparlar.

Daha iyisini yapıyor olsanız da eleştirmeyin
Sizi mutlu etmek için herhangi bir şey yapabilir. Belki siz onun yaptığı bu işi ondan daha iyi ve hızlı yapabilirsiniz ama bunu ifade etmeyin. Çünkü o bunu erkekliğine yönelik bir saldırı olarak anlayacaktır.
İstediği gibi yapmasına izin verin. Yoksa ondan bir daha yardım etmesini istediğinizde, size tamirci çağırmanızı söyleyecektir.

Talepkar olmayın
Erkekler, sadece yüksek maaşlı ve onları şık restoranlara götüren erkeklerle birlikte olmak isteyen kadınları çok itici buluyorlar. Zaten iş yerinden ya da eski sevgililerinden yeterince talep görmüşler. Önce birbirinize zaman verin ve işleri akışına bırakın.

Onu evcil hayvanınız gibi eğitmeyin
Onu olduğu gibi kabul edin ya da bırakın kendi yolunda yürüsün.

Empati kurun
Kadınlar tarafından pek çok kez reddedildiklerini düşünecek olursak, artık çok aceleci ve cesur davranamayabilirler. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız, onu göz teması, sıcak bir gülümseme ya da ilgilendiğinizi gösteren başka davranışlarla cesaretlendirmelisiniz.
Erkeklere, boşanma kağıtlarının yanında flört kurallarını anlatan bir kitap verilmiyor unutmayın. Onlara karşı anlayışlı olun ve sizin kadar çekindiklerini hesaba katın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.