İyon Ayak Detoks İle Toksinlere Elveda

Sağlık

iyon-Ayak-Detoks-ile-Toksinlere-Elveda
Dişlerdeki civalı dolgular ve haddinden fazla antibiyotik kullanımı gibi gittikçe çoğalan toksin kaynakları pek çok sağlık problemine yol açabiliyor. Medikal estetik uzmanları artık “ion detoks spa” yöntemiyle toksinler arınmayı tavsiye ediyorlar

Toksinlerin önemli sağlık riski meydana getirebilir, 2 veya daha çok toksin bir araya geldiğinde daha kuvvetli bir etkiye sahip olur ve sağlığı menfi etkiler.

“radyo frekanslı ion detox spa” uygulamasıyla kuvvetli bir detoks sağlanabilir ve uygulama sırasında ağrı veya sızı hissedilmez. Uygulama sonrasında vücudun toksinlerden arınmasının yanında bakımlı el ve ayaklara kavuşabilirsiniz.

Bu işaretler toksin birikmesinin sinyalleri
Müzmin yorgunluk hali, sürekli acıkma, kimi zaman gece vakitleri açlık hissiyle uyanma gibi göstergeleri bedende toksin biriktiğinin göstergesidir. Bunun dışında, mide ekşimesi, gaz, hazımsızlık, şişkinlik ve geğirme yakınmaları, bedende ödem şikayetleri ( şişlik ) , çok fazla ve sık yemek yeme arzusu, baş ağrısı veya migren nöbetleri, rahatsız ve yetersiz uyku, lüzumsuz, çok fazla hiddet, öfke hali, sürekli değişen ruh hali ( Gün içerisinde mutlu olmak ve mutsuzluk, sukunet ve öfke dalgalanmaları ) , depresyon ya da bunaltı ve kararsızlık hali, unutkanlık, belli bir nedene dayalı olmaksızın kilo alma ve verme, tırnak değişikliği, tırnaklarda çatlama, beyaz lekeler, çabuk kırılma, saçlarda kırılma, kuruma ve haddinden fazla dökülme, tekrarlayan sırt ve boyun sancıları, eklem sancıları, kas güçsüzlüğü kramplar, egzersize karşı isteksizlik, sürekli idrara çıkma, çok fazla ve kötü kokulu terleme, göz altlarında koyu halkalar, gözde sulanma ve kaşıntı, tekrarlayan deri döküntüleri, isilik, kırmızı lekeler, pullanmalar, kurdeşen atakları, uzun süren öksürük, boğazda yanma ve batma duyguyu gibi şikayetlerde önde varan işaretler arasında bulunmaktadır.

iyon detox spa yöntemi ne şekilde uygulanıyor?
Ayaklar suyla doldurulan ion detox spa yönteminin uygulandığı cihaz içine yerleştiriliyor. Ayaklarda bedendeki her bir organla bağlantılı bulunan noktalar bulunmakta ve cihaz çalışmaya başlamış olduğunda bu noktalardan hücre duvarları arasındaki birikmiş olan zehirli maddeler çıkmaya başlıyor. Seans boyunca zehirli maddeler ( Toksinler ) Bu noktalardan vücuttan suya atılıyor.

Suya bastırılan prob, düşük sıcaklıkta ozon üretebilmek için çok özel metal karışımından hazırlanıyor. Ozon son derece dengesiz madde olduğundan kısa zamanda parçalanıyor ve işlem neticesinde su ve negatif iyonlar oluşuyor. Uygulama 2 düzeyde gerçekleşiyor. İlk kademe, negatif iyonları vücuttan çıkarma biçiminde oluyor. ilk düzeyde, negatif iyonlar, elektroforez sayesiyle bedendeki lenfosisteme sızıp toksinlerle ve atık maddelerle birleşiyor. Vücut sıvılarında toksinler pozitif elektrik yükü taşıyor ve varan negatif iyonlar onları kendine çekerek yükünü pozitife çeviriyor ve suda erimesini temin ediyor.

İkinci düzeyde ise lenften bütün toksinler çekiliyor. Mikroskobik büyüklüğü olan bulunan bütün zararlı maddeler, ayak tabanında bulunan 20 binden çok ter bezi sayesiyle suya atılıyor.

İyon ayak detoksunu kimler yaptırmalı?
Baş ağrısı, yorgunluk şikayeti olanların, kabızlık problemi ve sindirim bozuklukları çekenlerin yanında kaygı, sorun, stres problemi olanlar, sivilce problemi olanlar, eklem sancıları çekenler, bel sert oluşu ve sırt sancıları çekenler, alkol, sigara, kafein gibi maddeleri tüketenler, sağlıksız yerlerde çalışanlar, ağır metallere mağdur kalanlar, hormonlu ve katkılı gıdaları tüketenler, kimyasal veya kozmetik maddeler kullananlar, hava kirliliğinin olduğu şehirlerde yaşayanlar, sağlık düzenini korumak arzu eden tüm kişiler iyon ayak detoksu yaptırabilir.

Kimlerin iyon ayak detoksu yaptırmamalı?
Vücudunda elektronik ya da mıknatıslı aygıtları taşıyanların, açık yarası bulunanların, gebe ve emziren kadınların, 8 yaşından ufak çocukların, organ nakli ameliyatı geçirenlerin ve psikolojik tedavi görenlerin ise uygulamayı yaptırması tavsiye edilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.