Kalıcı Bronzluk

Güzellik

Kalici-Bronzluk
Bronzlaşmak kadınlar için önemli bir konu. Üstelik kalıcı bronzluk için yapılan çalışmaların sınırı olmayabiliyor zaman zaman. Kozmetik endüstrisi gün geçmiyor ki bronzlaşma konusunda ardı arkası kesilmeyen ürünlerini piyasaya sürüyor. Güzellik ve bakım adına yapılması ne gerekiyorsa bazen yapmak bakımına önem veren kadınlar için vazgeçilmez oluyor.

Bu tip ürünler 2-3 saat gibi kısa bir sürede bronzlaşma olmasını sağlarken aynı zamanda cilt nemlenmesini de gerçekleştiriyorlar. Burada en önemli olan ise soyulmayı engellemek. Bunu da içerilerindeki aktif maddelerle bronzluğun kalıcı olması sağlanabiliyor.

After-sun’ı vücut losyonu olarak kullanmaya devam edin. Hem yaz mevsiminin serin tazeliğini hissetmenizi sağlayacak hem de cildin kurumasını, erken yaşlanmasını ve güneşin verdiği zararları önleyen zengin içeriğiyle de cildinizi koruyacaktır.

Otobronzanlar
Bu doğal yöntemleri uygulamak için vaktiniz yoksa otobronzanlardan faydalanabilirsiniz. Güneş ve solaryumun zararlı etkilerine maruz kalmaksızın bronzlaşmayı sağlayan otobronzanlar, doğru kullanıldığı takdirde, güneşten bile daha doğal bir bronzluk sağlayabiliyor.

Sabah ya da akşam önceden peeling yaptığınız cildinize aşağıdan yukarıya azar azar yedirerek sürdüğünüz otobronzanlar, kaybolmaya yüz tutmuş bronz teninizi tekrar kazanmak için ideal bir yol olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.