Kalıcı saç düzleştirme

Güzellik

sac-duzlestirme
Kıvırcık saçlı kadınların en büyük derdi sürekli saçlarınıza fön çektirerek düz saçlara sahip olmak adına hem meşakkatli hamda saçları yıpratıcı uygulamalara maruz kalmaktır. Özelikle çalışan kadınların, kıvırcık saçları her gün işe giderken fön çekerek düzleştirme çabaları tam bir eziyete dönüşür.

Bunun yanında yaz mevsiminde düz fön çektirdiğiniz kıvırcık saçlarınızla, denize veya havuza girip çıktığınızda bütün fönünüz bozulup saçlarınızın tekrar kıvırcık model alması kaçınılmaz. Bütün bu işkencelerden kurtulmak ve kalıcı saç düzleştirme uygulamasını yaptırmak isterseniz, www.kadinlarsitesi.com olarak size kalıcı saç düzleştirmenin nasıl yapıldığına dair birkaç bilgi aktarmak istedik.

Kalıcı saç düzleştirme yaptırdığınız zaman ortalama 8 ay boyunca dümdüz fönlü saçlarınız oluyor. Üstelik kalıcı saç düzleştirmenin salarınızı 8 ay boyunca daha parlak, daha canlı gösterebilme gibi bir avantajı da var.

Kalıcı saç düzleştirme nasıl yapılır?

Kalıcı saç düzleştirme uygulaması ilk önce saçlarınıza saç analizi yapılarak, saçınızın son durumunun tespit edilmesiyle başlanıyor.

* Ardından saçlarınıza saç koruyucu sprey sıkılıyor ve saçlarınız taranmaya başlanıyor.
* Saçlarınızın yıpranmış kısımları tespit edilerek buralara saç bakımı uygulanıyor
* Saçlarınızın pul tabakasını açan saç bakım ürünü saçınıza sürülüyor ve bir süre bekletiliyor
* Ardından saçlarınız yıkanıyor ve ısıdan korumak amacıyla başka bir saç spreyi sıkılıyor
* Saçınız kâğıt kadar incelikte bölümlere ayrılıyor ve düzleştirici saç maşası ile düzleştirilmeye başlanıyor. * Saçınızın uzunluğuna, çokluğuna bağlı olarak bu saç düzleştirme işlemi 1-2 saat arası sürebiliyor.
* Saçlarınızın tamamı düzleştirildikten sonra, düz saçınızı sabitleyecek bir sabitleyici süt sürülüyor ve bekletiliyor
* Ardından saçlarınız durulanıyor ve tekrar saç bakım ürünü sürülüyor
* Ardından hemen hiçbir saç fırçası kullanmada, saçınıza fön tutuluyor ve kuaförden çıkıyorsunuz.
* Kalıcı saç düzleştirme uygulamasını yaptırdıktan sonra 3 gün boyunca asla saçınızı yıkamıyorsunuz, asla toka takmıyorsunuz, toplamıyorsunuz. Kalıcı saç düzleştirmenin başarılı sonuç vermesi için ilk 3 gün bu kurallara uymanız çok önemli. 3 gün sonra ortalama 8 ay sürecek bir düz saç sefanız sizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.