Kendinizle mutlu olmanın 7 yolu

Yaşam

zevkkadın
Kendinizi çekici ve mutlu hissetmek için mutlaka bir sevgiliye ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Tavsiyelerimizi dinledikten sonra fikriniz değişecek çünkü kendinizle mutlu olmanın 7 etkili ve eğlenceli yolunu açıklıyoruz. Hazırsanız başlayalım ve adım adım mutlu bir kadın olmaya giden yolu birlikte arşınlayalım!

Kendinizi mutluluğa davet edin!

Sanki çok hoşlandığınız biriyle buluşacakmışsınız hazırlanmakla başlayacak ilk hareketimiz… Bu hazırlık aşamasının amacı, sevgilinizden neler beklediğinizi keşfedip sizi mutlu edecek davranışları ve yaklaşımı kendinize sunmanızdır. Yani, bu alıştırma sayesinde hem kendinizle hem karşı cinsle ilişkinizde daha mutlu ve enerji dolu olmanızı sağlayacaktır.

Kendinizle bir buluşma günü ayarlayın. Sanki sevgilinizle geçireceğiniz erotik bir geceye hazırlanır gibi özen göstererek hazırlanın. Çok şık ve kendinizi daha dişi hissedeceğiniz bir kıyafet seçin. Yüksek topuklu ayakkabıları tercih edin ki, vücudunuz ve kıvrımlarınız daha dik ve çarpıcı görünsün. Sizi etkileyen ve hoşunuza giden bir parfüm kullanın.

Sadece sizin sevdiğiniz yemekleri yapın!

Eğer bu olağanüstü buluşmaya iyi bir yemekle başlamak istiyorsanız sadece kendinize yetecek kadar hazırlayın.  Ne yemekten hoşlanıyorsanız onu hazırlayın ve keyfini çıkarın. Vücudunuzun çok güzel olduğunu duymak sizi heyecanlandırıyorsa bunu yüksek sesle kendinize söyleyin.  Eğer geceyi tutkulu ve çılgın bir sevişme ile bitirmek isterseniz, kendinize mümkün olan en yoğun zevki yaşatın.

Bir sıcak banyo her şeyi halleder!

Sıcak ve kokulu bir duş alın, gevşeyin ve yumuşacık bornozunuza sarınıp bu şekilde battaniyenin altında usulca dinlenin. Adeta kadife bir kumaşa dokunuyormuşçasına, ellerinizi vücudunuzda gezdirin. Göğüslerinize masaj yapın. Bir süre üzerinize kıyafet giymeyin, bornoz ile kendinizi daha seksi hissedeceksiniz.

Kendinize mutluluk vermeyi öğrenin!

Seks ve cinsellikle ilgili herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, bunu araştırın ve öğrendiklerinizi mutlaka uygulayın. Benliğiniz ile barışık, sorunlarına çözüm bulabilen mutlu bir birey olmak huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Size neyin iyi geldiğini- tek başınayken- araştırmaya zevkin kaynağından başlamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Ön yargı ve baskıları bir yana bırakıp araştırma yapmaya zaman ayırın. Araştırma süresi boyunca öğrendikleriniz size en iyi şekilde hizmet edecektir. Örneğin, kadınlar için mastürbasyon teknikleri size başlangıç için ilham verici olabilir.

Öğrendiklerinizi paylaşmaktan çekinmeyin!

Ayrıca öğrendiklerinizi ve deneyimlediklerinizi, sonrasında partnerinizle paylaşmaktan çekinmeyin. Birlikte öğrendiklerinizi uygulamayı teklif edin, bu partnerinizin de hoşuna gidecektir. Size nasıl davranması gerektiğini ve sizi neyin mutlu ettiğini bilmek, partnerinizi de mutlu edecektir.  Ona hangi yolda ilerlemesi gerektiğini, kendinizi keşfettiğiniz için sizin söylemeniz daha olumlu olacaktır.

Cinsel ilişki süresinde ve sonrasında mutlaka partnerinizle iletişim içerisinde olmak çok faydalı olacaktır. İçinizdeki cevheri çıkarıp, mükemmel bir sek hayatına sahip olabilmeniz ve seks yaşantınızı zevk veren bir hale getirebilmeniz için en büyük yardımcınız olacaktır. İstediğiniz, hayalini kurduğunuz, ihtiyaç duyduğunuz ve arzuladığınız seks için konuşmaktan, araştırmaktan ve iletişimden kaçınmayın.

Çünkü bu yolda, size yol gösteren en büyük rehberiniz araştırmak, deneyimlemek, iletişim ve sonrasında harekete geçmek olacaktır. “Yüksek Topuklar” olarak cinsellik konulu özel içerikler hazırlıyoruz, onları okumak sizi kendinizle mutlu olmanın yollarını keşfetmeye yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.