Kilit askı yöntemiyle gençleşin

Güzellik

estetik-kilit-aski
Çağdaş vizyonu ve teknolojik hizmetleri ile yenilikçi tedavi yöntemlerini seçen Estethica’dan doğal ve kalıcı bir gençlik uygulaması daha. Fransa’da geliştirilen ve dinamik askı özelliğine sahip esnek askılarla yüzün mimik hareketlerine uyarak gevşeyen, ifade bozukluğu ve çekilmeler yaratmadan deformasyonların düzelmesini sağlayan daha kalıcı bir ameliyatsız yüz germe yöntemi olan ”Kilit askı yöntemi” hem 5-7 yıla uzayan kalıcılık sağlıyor hem de doğal ifadenin korunması ile cerrahi işlem olmadan genç ifadenizi size yeniden kazandırıyor.

Yüz felci için de kullanılıyor

Yüzde yer alan kas ve yağ dokusu ile uyumlu çalışabilecek esnekliğe sahip olan ve bu sayede yüz ifadesini bozmadan, doğal yüz ifade zenginliği ile günlük hayatta hiç fark edilmeden genç ve gergin görünüme destek veren yöntem aynı zamanda yüz felci geçiren hastaların yüz asimetrilerinin dinamik olarak düzeltilmesi için de kullanılıyor.

Yöntemin diğer uygulamalardan farkı

– Kullanılan ipler kalıcıdır. Bu yüzden uygulama ömrü diğer uygulamalara göre 5 ila 7 yıl daha uzundur.

– İpler %20 oranında esneyebilmektedir. Bu yüzden iplerde kopma veya mimiklerde değişikliklere yol açmaz. Sonuçlar kalıcıdır.

– İpler yumuşak dokuya güçlü ve bir o kadar da nazik bir biçimde tutunur. Bu sayede etkili bir uygulama yapılır.Uygulamadan yıllar sonra ipler tekrardan gerginleştirilerek yeniden germe imkanı bulunmaktadır.

Kilit askı yönteminin uygulama alanları

– Burun kenarı çizgilerinin hafifletilmesi
– Marionette çizgilerinin tedavisi
– Çene hattındaki sarkmaların toparlanması
– Kaş kaldırma
– Yüz ovalinin oluşturulması
– Boyun bölgesindeki sarkmaların toparlanması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.