Kırpıklerı Güçlendirmek

Güzellik

Kırpıklerı-Guclendırmek
Kirpikler yüzün dikkat çeken bir parçasıdır. Bakışları tamamlar ve göz makyajınıza eşlik eder. Eğer ki kirpikleriniz kendiliğinden uzun ve dolgun ise şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Yok eğer kirpikleriniz doğuştan uzun değil ise destekleyici ürün kullanabilirsiniz. En kolay yolu ise göz makyajınızı temizlediğiniz ürünü kirpik güçlendiricili seçmeniz en mantıklı seçimdir.

Birçok ünlü dahi bugün kirpiklerini güçlendirmek için badem yağı kullanıyor. Badem yağının saç, kirpik ve kaç güçlendirdiği bugün artık herkes tarafından kabul ediliyor. Ancak badem yağını kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Badem yağını kullanırken gözünüze kaçırmamaya ve göz çevrenize değdirmemeye çok dikkat edin. Bu tip sert ve kalın yağlar hassas cilt bölgelerine ciddi zararlar verir.

Kozmetik ürünleri her geçen gün kendilerini yeniliyor ve farklı segmentlerde ürünler piyasaya çıkıyor. Özellikle rimellerin içine katılan ve kirpik güçlendirmeye yarayan ürünler var. Tavsiyemiz bu tür ürünleri satın alamdan önce test amaçlı kullanmanız olacaktır.

Eğer kirpiklerinizi boyuyor ve öncesinde kıvırıyorsanız, öncesinde kirpiklerinizi kıvırın ve kıvırmak için kullandığınız alete çok az saç spreyi sıkın.. Böylelikle kirpikleriniz daha kalıcı kıvrıklığa ulaşır.

Kirpiklerinize rimel sürmeden önce çok az bir şekilde hafifçe pudralayabilirsiniz. Böylelikle daha uzun görünümlü kirpiklere sahip olursunuz. Pek tabi ki pudrayı gözünüze kaçırmamaya dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.