Kış makyajı için 3 muhteşem öneri

Makyaj

göz-makyajı
Güzelliğin hiçbir engele takılamayacağını düşünen kadınlar, bu üç makyaj önerisiyle güzelliklerini taçlandıracak.

Kırmızı ruj
Soğuk ve sıkıcı kış günlerine kırmızı ya da bordo ruj ile meydan okuyabilirsiniz!

Nasıl yapılır
Önce ten renginizden yarım ton koyu bir fondöten ile renklendirme işlemini tamamlayın. Göz altlarınıza çok açık olmayan bir kapatıcı uygulayın. Transparan pudra ile ten makyajınızı tamamlayın. Kırmızı rujunuzu sabitlemek için dudaklarınıza da bir miktar pudra uygulamayı unutmayın.

Gözlerine ten renginize yakın bir far uygulayın ve kuyruklu güzel bir eyeliner çekin. Eğer kuyruklu eyeliner çekmek de zorlanıyorsanız plastik kaşık ya da kredi kartın da yardım alabilirsiniz. 2 kat rimel ile kirpiklerinizi dolgunlaştırdıktan sonra toprak tonlarında bir allık ile yanaklarınızı renklendirin. Son olarak vurucu noktaya geldik! Kırmızı rujunuzu taşırmamaya özen göstererek sürün.

Gözler ön planda
Bu makyajda dikkat çekeceğiniz nokta gözleriniz olacak. Bu yüzden ten makyajınızı yaparken sadelikten yana olun. Teninizle aynı tonda fondöten i uygulayın ve göz altılarınızı 1 ton açık kapatıcı ile kapatın. Transparan pudra ile makyajınızı sabitledikten sonra göz makyajınıza geçebilirsiniz.

Nasıl yapılır
Füme gri tonlarında makyaj yaparak gözlerinize dikkat çekeceksiniz. Önce açık tondaki farı alıp göz kapağınızın katlanma kısmına kadar iyice sürün. Sonrasında koyu renkli fardan çok az alarak göz kapağınızın dış kısmına doğru azaltarak sürün. Koyu tondaki farınızı alt kirpik diplerinize de çizgi halinde çekip fırça yardımıyla biraz dağıtın. Kirpiklerinizi rimel yardımıyla iyice dolgunlaştırmayı unutmayın. Allık olarak şeftali tonlarında bir allık ile yüzünüze biraz renk katın. Bu makyajda gözler ön planda olduğu için renksiz bir dudak parlatıcısı ile makyajınızı bitirebilirsiniz.

Nude makyaj
Bu makyajda her şey çok hafif!

Nasıl yapılır
Cildinize teninizle aynı ton fondöten ve bir ton açık göz altı kapatıcısınız uygulayın. Ardından transparan pudra ile sabitleyin makyajınızı. Göz kapaklarınıza kahverengi kalem ile ince bir çizgi çekin ve fırça yardımı ile dağıtın. Bu makyajda allık uygulamaya gerek yok ancak isterseniz çok hafif toprak tonlarında bir allık uygulayabilirsiniz. Dudaklarınıza nude tonlarda ruj ile makyajınız hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.