Kısa sürede pürüzsüz bir cilt

Güzellik

cilt-sikilastirma
Philips’in Lumea ailesine katılan en yeni üyesi Lumea Precision Plus ile pürüzsüz bir cilde daha güvenli ve kolay bir şekilde sahip olmak mümkün. Vücut ve yüz uygulamaları için ayrı aparatları bulunan tek IPL cihazı Philips Lumea Precision Plus, yüz uygulamaları için de ekstra güvenlik özelliklerine sahip.

Tüylerin yeniden uzamasını önlemek için Yoğun Darbeli Işık (IPL) teknolojisini kullanan ve kablosuz bir çözüm sunan Philips Lumea Precision Plus’ın, diğer IPL teknolojili cihazlardan farklı olarak, geniş yüzeyler için daha büyük bir uygulama penceresi bulunuyor. Böylece, her iki bacak için yalnızca 15 dakikalık bir uygulama ile etkili sonuçlar elde edilebiliyor. Philips Lumea Precision Plus’ın geliştirilmiş pil ömrü, ürünün tekrar şarj edilmesine gerek kalmadan, tek bir uygulama ile tüm vücutta ve yüzde kullanılmasını sağlıyor. Philips Lumea Precision Plus, yüz ve diğer hassas bölgelerde kullanım için özel olarak tasarlanmış ekstra güvenlik özelliklerine sahip hassas bir başlık da içeriyor.

Evde rahatça kullanılabilecek bir epilasyon çözümü olan Philips Lumea Precision Plus, ısıyı tüy foliküllerine iletmek için tüy köklerine yumuşak ışık darbeleri veriyor. Bu işlem tüy foliküllerinin bekleme aşamasına geçmesini sağlıyor. Bunun sonucunda tüy doğal yollarla dökülüyor ve yeniden büyümesi önleniyor. Yapılan çalışmalar; iki ay boyunca, iki haftada bir gerçekleştirilen yalnızca dört uygulamadan sonra tüylerin yüzde 80’in üzerinde azaldığını gösteriyor.

Kablosuz tasarımı Philips Lumea Precision Plus’ın kullanımını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Philips Lumea Precision Plus, çok çeşitli cilt tonlarında ve tüy renklerinde hassas ve etkili uygulamalar için beş farklı ışık ayarına sahip. Entegre UV filtresi ve gelişmiş güvenlik özellikleri cilt için en üst düzeyde koruma sağlıyor. 100.000 ışık darbeli uzun bir lamba ömrüne sahip olan Philips Lumea Precision Plus, yeni bir yedek lamba gerektirmeden, cihazın en az 5 yıl boyunca kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Yeni Philips Lumea Precision Plus 1.499,90 TL’den satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.