Kıskanç sevgilinin size sağladığı avantajlar

Yaşam

kiskanc_sevgilinin_size_sagladigi_avantajlar
Size dünyayı dar ettiğini sandığınız kıskanç sevgilinizin, aslında planlı yaşamaktan tutun da çok kısa bir sürede kıyafet seçmenizi sağlamaya kadar birçok avantaj sağladığını biliyor muydunuz?

Her kadın biraz kıskanılmak ister. Çünkü biz kadınlara göre bir erkeğin kıskanma düzeyi, onun sevgisini belirler.

Fakat bu ‘sevgi’ bazen öyle bunaltıcı bir hale gelir ki, nefes alamaz olur şikayet etmeye başlarsınız. Peki tüm bu hayıflanmaların ve sevgilinizin baskılarının size avantaj sağlayabileceğini hiç düşündünüz mü?

İşte kıskanç sevgilinin size sağladığı avantajlar…

“Güçlü” şifre seçme konusunda uzmanlaşırsınız
Çünkü sevgilinizin kimle ne konuştuğunuzu öğrenmek için sürekli telefonunuzu karıştırmasından bıkmışsınızdır ve onun telefonunuzu (en azından sizden habersiz) kurcalamaması için güçlü bir şifre bulmak konusunda ustalaşırsınız.

Sosyal medyada boşa zaman harcamazsınız
Çünkü sevgiliniz fotoğraflarınızı beğenen, sizinle iletişime geçen ya da siz bir etkinliğe davet eden insanları deli gibi kıskandığı için sizin ya sosyal medyaya erişiminizi engelleyecek ya da kısıtlayacaktır. Bu nedenle de sosyal medyada dolaşırken kaybettiğiniz zaman size kalacaktır.

Yazın bikini giymediğiniz için zararlı güneş ışınlarına maruz kalmazsınız
Çünkü sevgiliniz aşırı kıskanç olduğu için her yaz olduğu gibi bu yaz da size bikini giydirmeyecektir.

Kıyafet seçimlerinde zorlanmazsınız
Çünkü sevgiliniz ”Onu giyme çok kısa. Bunu giyme bu çok dar. Deri mi o? Dar ve deri bir şey giyebileceğini mi düşünüyorsun? O tayt bir daha giyilmeyecek!” gibi isteklerde bulunup, giyebileceklerinizi sınırladığı için size kalan sadece bol kazaklar, ispanyol paçalar ya da tuniklerdir.

Yataktan kalktığınız gibi buluşmaya gidebilirsiniz
Çünkü bir mekana gittiğinizde güzelliğiniz ile dikkatleri üzerinize çekmeniz onu kıskançlıktan kudurtuyordur. Bu yüzden yataktan çıktığınız gibi buluşmaya gitmeniz onu daha çok mutlu edecektir.

En zor işlerin altından başarıyla kalkarsınız
Çünkü sevgiliniz gibi zor, kıskanç ve anlayışsız biriyle uğraşan siz için zor işler neredeyse çocuk oyuncağıdır.

Bir program dahilinde yaşamaya başlarsınız
Çünkü sevgiliniz sizin eğlenmeye gideceğiniz mekanları, kimler ile görüşebileceğinizi ve neler yapıp neler yapamayacağınızı kısıtlar ve sizde zamanla bu kısıtlama düzenine alışırsınız. Kısıtlanan hayatınızda neler yapabileceğinizi değerlendirirken kendinize bir program hazırlar ve bu programa uyarsınız.

Akrabalarınızla ilişkileriniz artar
Çünkü sevgiliniz arkadaşlarınız ile bir yere gidip eğlenmenize izin vermez. Sizde evde oturmaktan sıkılır ve çareyi uzun zamandır aramadığınız akrabalarınızı aramakta bulursunuz.

Kimse size bulaşamaz ve sizden uzak dururlar
Çünkü sevgilinizin kıskançlığı ve sizi sahiplenişi herkes tarafından bilinir ve aklı olan hiç kimse size bulaşmaz.

Toplu taşımayı kullanma oranınız düşer
Çünkü sevgiliniz toplu taşıma araçlarındaki olabilecek ”bazı” durumları düşündüğünden sizi asla bir toplu taşıma aracına bindirmez. Eğer arabası yoksa bile sizin rahat yolculuk yapabilmeniz için maaşının belirli bir bölümünü sizin taksi paranız olarak ayırır.

Senaryo yazabilecek düzeyde kurgu zekasına sahip olursunuz
Çünkü sevgilinizin kısıtlamalarından sıkırsınız ve bazen (büyük ihtimalle sevgilinizin onaylamadığı insanlarla) gezmeye gidersiniz. Tabiki de bu gezmeleriniz için uydurduğunuz bahaneler ve senaryolar Inception’a taş çıkarırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.