Konad yöntemi ile rengarenk tırnaklar

Makyaj

1026146_0b2e271c6e1a199e2ac0a277328bea7b_600x600
Gece dışarı çıkarken dikkat çekmek ya da biraz farklı bir görünüm kazanmak isterseniz gelin hep birlikte desenli ojelere bir göz atalım.
Bu desenleri kendiniz yapmak için “Konad yöntemi” denen oje ve hazır şablonları satın almanız yeterli. Konad seti yaklaşık 54.99 TL civarında…

Konad tırnak süsleme setleri ile bir dakikadan daha az bir sürede rengarenk tırnaklara sahip olabiliyorsunuz. Alışılmış yöntemlerden farklı olan konad setleri boya canlılığı, desen çokluğu ve kolay uygulanabilirliği ile çok kullanışlı ve Konad Nail Stamping Art Setleri ile tırnağınız üzerine çiçekler, kelebekler, kalpler ve daha bir çok farklı desenler yapmak çok basit!

Neler gerekli?
1- Konad diski (konad markası olması gerekmiyor disk olsun yeter) – Metalden yapılmış üzerinde çukur desenler olan plaka,
2- Damga – “stamper” olarak geçen özel bir damga,
3- Sıyıraç – uç kısmı metal bıçak gibi olan plastik bir şey. Plastik herhangi bir şeyi kullanabilirsiniz.
4- Oje – Özel konad ya da “stamping nail art” adıyla geçen ojeleri kullanabilirsiniz.

Nereden alabiliriz?
Konad disklerini internet üzerinden siparişle alabilirsiniz.

Bir diğer seçenek; oje stickerları
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama artık pek çok insan tırnaklarında harika desenlerle dolaşıyor. Sanırım artık elbiselerimize göre renk değilde oje desenleri seçeceğiz.

Oje stickerları diye adlandırılan bu uygulamanın en güzel tarafı da çok zahmetsiz olması.Yani yapıştırıp, tırnaklarınıza göre şekil verdikten sonra normal oje sürdükten sonraki gibi kurumasını beklemeden hemen hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bu arada 2 hafta kadar elinizde kalabiliyor. Rahatlıkla suya sokabilir, duşa girebilir ve her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Golden Rose, Flormar, Pastel gibi markalardan oje stickerları rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Fiyatlara gelince; 5 TL ile 40 TL arasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.