Kurallara takılma

Güzellik

miranda-kerr
RESMİ BİR ETKİNLİKTE TOPUZ YAPILIR
Kuralı çiğne! New York’taki Sally Hersberger Downtown Salonu’ndan Saç Tasarımcısı Rodrigo Padilla, fazla özenilmiş topuzların demode olduğunu, saçlara daha rahat bir şekil vermek gerektiğini söylüyor. Dalgalı saçlar ve yandan gevşekçe yapılmış bir örgüyü tercih edebilirsin. Saçların uzunsa saç maşası ile iri dalagalar yap, ardından kulaklağının arkasından itibaren örmeye başla ve örgüyü sağ omzundan sarkıt.

MAKYAJIN VE KIYAFETİN AYNI RENKTE OLMALI
Kuralı çiğne! Makyaj Artisti Tony Surratt, kadınalrın genelde makyaj ve kıyafetinde aynı renk tonunu kullandığını söylüyor; “Oysa makyajında kullandığın tonlar, kıyafetinin daha açık bir tonu olmalı. ” Mesela gümüş renk bir elbiseyle uçuk gri far, fuşya elbiseyle uçuk pembe dudak parlatıcısı tercih et.

TAKMA KİRPİK SADECE GECE KULLANILIR
Kuralı çiğne! Bir zamanlar takma kirpikler gereğinden fazla uzun ve yoğun olduğundan gündüz kullanımına uygun değildi. Günümüzde ise onlarla da doğal bir görünüm yakalamak mümkün. Bunun için gözlerinin en dışındaki kirpiklerine üç adet tutam ekle. Ardından doğal kirpiklerinle bütünleştirmek için hepsine uygula.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.