Merkür – Plüton karşı açıda

Burçlar


Bu cuma oluşan Merkür – Plüton karşı açısıyla olaylara yaklaşım biçimimiz şüpheci ve teorik olabilir. Kolay inanmayacak, olayların arkasındaki temel sebepleri bulmak için daha fazla derine inmek isteyeceğiz. İş başındaysanız, fikirlerinizi etrafınıza rahat bir şekilde göstermek kolay olmayacak.

Hande Kazanova’dan burçların günlük yorumu…

Koç Burcu: Aileniz arasındaki dengeler önem kazanıyor. Aile büyükleriniz veya partnerinizin ailesi arasındaki fikir çekişmelerine dikkat. Bir yandan da önemli bir fırsat, büyük çoşkuya sebep olabilir ama gün içinde dalgalanmalara dikkat edin.

Boğa Burcu: Otorite ve güç çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek, olayların derinine dalmak önemli olacak. Dalgınlıklara ve araba kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu: Maddi konularda dengeyi sağlamalı ve açıldıysanız gereken önlemleri almalısınız. Sevdiğinizle parasal anlaşmazlıklara dikkat edin. Bir yandan da bugün güzel gelişmeler hayatınızda yer edebilir.

Yengeç Burcu: Özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir ama bir yandan da yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, konuşmalar sizi rahatlatacak. İş ve sağlık konularında kafanızı hemen olumsuza çalıştırmayın.

Aslan Burcu: Maddi konularda yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Etkili insanlarla olan güç çekişmelerinize verdiğiniz tepkiler bugünlerde önem kazanıyor. Fikirlerinizde takıntılar öne geçebilir.

Başak Burcu: Hayatınıza ve geleceğinize yönelik fırsatlar, sosyal çevrenizi hareketli tutuyor. Sosyal çevre ve özel hayat çekişmeleriniz devam ederken bazı konuşmalar sizi ikna etmeyebilir, olayların ardındaki sebepleri merak edebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün fikirlerinizi hayata geçirmek için uygun olabilir ama bu süreçte aile hayatınızda süregelen olaylar sizi zorlayabilir. Anne-baba çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu: Yakın çevrenizdeki insanların sizi bazı konularda engellediğini düşünebilirsiniz ama bir yandan da çevrenizi ve grupsal bağlantılarınızı iyi kullanmasını becereceksiniz. Şansınızı arkadaş ortamlarında yaratabilirsiniz.

Yay Burcu: Bu cuma konuştuğunuz, partnerinizin hayatında da güzel gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Maddi konularda dengenizi sağlayın zira bazı düşünceler ve konuşmalar sizi fazlasıyla zorlayabilir.

Oğlak Burcu: Özel hayatınız ve ortaklaşa işlerinizde gelişmeler yaşanırken eşinizden aradığınız desteği göremeyebilirsiniz. Olaylara soğukkanlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Fikirsel inatlaşmalardan kaçının.

Kova Burcu: Bulunduğunuz, iş yaptığınız yerlerdeki insanlarla anlaşmak kolay olmasa bile bir yandan da farklı yerlerden gelecek teklifler kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara çok takılmamalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Balık Burcu: Bu aralar çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza da dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde birtakım güç çekişmeleri, problemler oluşabilir. Parasal işlerinizi kendi başınıza halletmeye çalışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.