Moda Saçtan Başlar!

Moda

moda_sac

Her ay farklı konseptlere göre birbirinden değişik saç modelleri yapıp, Hakan Akkaya ile 1 gün geçirme şansı yakalayabilirsiniz. Hem de hayatınızın en orijinal saç albümüne kavuşmuş olacaksınız.

Sayfaya ulaşmak için tıklayın

Wella Koleston Türkiye Facebook sayfamızda her ay yeni bir saç modasıyla karşınıza çıkıyoruz. Bu modayı saçınıza uyarlayıp, hikayenizle birlikte fotoğrafınızı paylaşır, en güzel uyarlayan da siz olursanız, Hakan Akkaya ile birlikte saçınızdan başlayarak, baştan aşağı yenilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarını Wella Koleston Köpük Boya ile çikolata kahvesine değiştiren ünlü manken Özge Ulusoy da saçlarınızı yorumlayanlardan biri olabilir.

Saç modellerinizi yaparken; Wella Pro Series şampuanla saçlarınızı arındırıp, saç bakım kremi ile nemlendirebilirsiniz. Bu ikili size çok yardımcı olacaktır. Daha yoğun bir bakım için de haftada bir kullanılan Wella Pro Series saç bakım kürünü uygulayıp saçınızı doğal ve sağlıklı bir görünüme kolayca ulaştırabilirsiniz. Saçınız bakımlı olmalı ki modeller ortaya çıksın.

Saçınız güzelse siz de güzelsiniz, çünkü moda saçtan başlar.

Koleston ve Wella Pro Series ürünleri ile saç modanızı evde kendiniz de yaratabilirsiniz. Wella Koleston Türkiye Facebook sayfamıza gelip, ayın saç konseptini Özge Ulusoy ile size özel hazırlanmış videoları izleyerek öğrendikten sonra, modeli saçlarınızda uygulamaya hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.