Muhteşem dalgalar için 4 basit saç kurutma tekniği

Güzellik


Sadece birkaç adımda doğal ve muhteşem dalgalara sahip olmayı kim istemez! İşte size birkaç basit adımla dolgun ve seksi dalgalara sahip olmanın yolları!

İyi saç günümüz var kötü saç günümüz var. Ayrıca hepimizin farklı farklı saç tipleri var. Ama kim saçlarının Ege Denizi kadar güzel dalgalara sahip olmasını istemez ki? Saçların güzel görünmesinde fön makinesini doğru şekilde kullanmak kilit bir öneme sahip. Kuaför mahareti illa ki şart değil. Ama en azından birkaç basit teknikle hayatımızda fark yaratmak mümkün.

Saçınızın tipine göre seçeceğiniz Pudra.com tüyolarıyla, kötü saç günleriniz artık tarihe karışacak.

Düz saçlıysanız
Düz saçlıysanız stil sahibi dalgalara en kısa yoldan sahip olmak için, saçınıza ilk olarak dalga belirginleştirici köpüklerden sürün. ön taraftaki saçlarınızı kulaklarınızın üstünden geçirin. Saçınızı dörde bölün ve her bir bölümü kendi içinde çevrilebildiği kadar çevirerek saç kurutma makinesi ile kurutun. Ne kadar fazla çevirirseniz dalgalar o kadar güzel olacak. Ama inanın azı bile doğal ve muhteşem bir görünüm için yeterli oluyor.

Saçlarınız dalgalıysa
Eğer saçınız hali hazırda dalgalıysa, kulaklarınızın hemen üzerine denk gelen bölgedeki saçları alarak çok sıkı olmayan şekilde örün. Saç kurutma makinesi ile kuruttuktan sonra örgülerinizi açın. İşte muhteşem dalgalarınız hazır.

Saçlarınız hafif kıvırcıksa
Eğer hafif kıvırcık saçlarınız varsa ilk olarak saç düzleştirici bir saç ürününü saçlarınıza sürün. Sonra saçınızı dörde bölerek her bir bölümü sıkı sıkı örün. Hafif biçimde kuruttuktan sonra bu şekilde uyuyun. Sabaha muhteşem dalgalarla uyanacaksınız.

Süper kıvırcık saçlara sahipseniz, su bazlı bir saç köpüğünü saçlarınıza uygulayarak tarayın. Daha sonra elastik saç tokası kullanarak yüksek bir atkuyruğu yapın. Bu şekilde saçınızı kuruttuktan sonra atkuyruğunu açın. İşte dalgalarınız hazır.

Kaydet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.