Mükemmel beslenin

Diyet

karaciger-dostu-besinler
Hepimiz şu klişeyi duymuşuzdur: “Ne yiyorsanız osunuzdur.” Gerçek şu ki, yediğiniz şey görünüşü etkiliyor -sadece bugün değil, hayatınız boyunca. Günkü ne yerseniz yiyin (ya da yemeyin) cildinizin kalite sini belirlemiş oluyorsunuz. Mükemmel Cilt programının cildinize en uygun diyeti vermek istemesinin sebebi de budur.

Cildinizin bütününün sağlığı ve güzelliği -epidermis (dış katman), dermiş (iç katman) ve deri altı (yağlı katman) tabaka- sizin kanınızda dolaşan besinlere bağlıdır ve bu besinlerin yaptığı yolculuk oldukça uzundur. Deri hücrelerinizin mümkün olan en iyi şekilde görünmeleri için besinlere, oksijen oranı yüksek kana, mineral yapıcı bloklara ve temel yağlara ihtiyacı vardır.

Yeme modelleri ve cilt yaşlanması üzerine yapılan uluslararası bir çalışmada, araştırmacılar sağlıklı yiyeceklerle beslenen hem açık hem de koyu cilt rengine sahip ciltli insanların, tereyağı, margarin, kırmızı et, yağlı etler, şeker, içki, uyarıcılar ve saf karbonhidratlar yiyenlere oranla daha az kırışıklıklara sahip olduklarını ortaya çıkardı. Yani, ömür boyu sağlık ve güzellik için en etkili güzellik araçlarınız bıçak, çatal ve kaşık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.