Ofise özel 5 farklı ruj rengi

Makyaj

ofise_ozel_ruj_rengi
Aklımızda işle ilgili bunca şey varken, bir de iyi görünmenin stresi hayatımızı daha da zorlaştırmasın diye, iş günlerinde her kıyafetle uyumlu muhteşem ruj önerilerimize mutlaka göz atmalısın.

Panik pazartesi
Pazartesiler çoğumuz için en zor günlerden biridir ve kendimize çeki düzen vermek için genellikle 10 dakikadan fazla zaman ayıramayız. Sekiz saatlik güzellik uykumuzu almış ve dinlenip yenilendikten sonra, bu canlı görünüşümüzü pembe-mercan tonlarında bir rujla tamamlamak en pratik çözüm olacaktır.

Süpermodel salı
İtiraf edelim, hepimiz fazla çaba harcamadan süpermodeller gibi görünmek istiyoruz. Jean ve tişört, havalı botlar ve muhteşem makyajsız gibi makyaj stilinden, ünlü süpermodellerin “Üstüme bir şeyler geçirip çıktım” görüntüsünden bahsediyoruz. Nude makyaj ve doğal tonlarda ruj, cildimizin daha parlak görünmesini sağlayacak ve süpermodel görüntüsünde bir salı geçirmeni sağlayacak.

Çarşamba randevu akşamı
Randevun mu var? Güzel bir randevu için şahane bir ruj önerimiz var. Göz alıcı parlaklıkta bir pembe tonu, ışıltılı bir görünümün ve güzel bir akşamın anahtarı olacak.

Tembel perşembe
Uzun bir haftanın ardından, biraz tembelliği hakettik ve neyse ki hiç çaba harcamadan da muhteşem görünmemizi sağlayacak harika bir ruj keşfettik. Bordo/şarap tonuyla haftanın yorgunluğunu gizleyerek seni canlandıracak bir ruja yönelmeni öneriyoruz.

Nihayet cuma
Cuma hepimiz için haftanın en güzel günlerinden biri kuşkusuz. Ve tabii cuma akşamına yakışacak güzel bir makyaj olmazsa olmazımız. Klasik dumalı makyaj veya parlak mor tonlarında bir eyeliner ile ışıldamaya hazır mısın? Muhteşem göz makyajını nude veya açık kahve rujla tamamlayarak şahane bir cuma akşamı geçirebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.