Pınar Altuğ’dan Güzellik Sırları

Güzellik

pinar-altugdan-guzellik-sirlari
Magazin programlarının ve ekranların sevilen yüzü eski manken şimdilerde ise ATV deki “ Çocuklar Duymasın “ dizisinin sevilen karakteri Pınar Altuğ Atacan’dan Güzellik Sırları,

Robot a Benzeyen Bir Yüz Asla İstemem
Estetik yaptırmak tabii ki olabilir. Ancak bununda bir sınırı olmalı. Çünkü robot a benzeyen bir yüze sahip olmayı istemiyor.

Anne Olmak İnsanın Güzelliğine Güzellik Katıyor
Hamilelik dönemlerinde alınmış olunan kilolara karşın anne olmanın insanın güzelliğine güzellik kattığına inanıyor. Ayrıca, annelik den dolayı hormanal değişikliklerin de kadın vücuduna ayrı bir direnç kattığına inanıyor.
Geçmişteki gibi spor yapamamasına ve özel olarak kendine zaman ayıramamasına karşın geçmişten gelen alışkanlıklarından dolayı eski fiziksel formuna kısa sürede kavuştu.

Spor Yapmak ve Yosun Banyosu
Spor yapmak Pınar Altuğ un yaşam şekli. Yazları ise sık sık tenis sporu ile ilgileniyor. Spor yapmanın önemini çok iyi biliyor ve yaşamında ön planlarda yer veriyor. Spor yapmaya zaman bulamadığında ise mutlaka haftada 2 kez yosun banyosu ve masaj yaptırtmaya özen gösteriyor.

Diyet Yapmaya Gerek Duymuyorum
Dönem dönem yapılan diyetlere hiç sıcak bakmıyor. Beslenmesinde sebzeler önemli bir yer tutuyor. Botoks konusunda ise gene estetik gibi çok fazla olmamak kaydı ile karşı değil. Bu yaşlarında ihtiyaç hissetmiyor. Düzenli olarak yaptığı bakımlar ve masaj yaptırtarak bu ihtiyaçları erteliyor.

Vücuttaki Ölü Hücreler İçin Hamam
Kişisel bakımına özen gösteren Pınar Altuğ aylık olarak cilt bakımını mutlaka yaptırıyor. Yaz aylarında güneşin zararlarından en az derecede etkilenmek için ayrıca kışın 3 haftada bir hamama gidip ölü hücrelerinden kurtulmak için hamama gidiyor.

Yüz&Vücut Maskesi ve Peeling
Zaman zaman da nem maskelerini ve vücuy peelingini tercih eden güzel yıldız, akşamları ise düzenli olarak kendi kendine cilt bakımını yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.