Sadece Sanadır Bu Kelimeler..!

Şiir Defteri

duygu-dolu-yazılar
Karaladığım bütün kağıt parçalarından, ayırdığım bir boşluk şuanda kelimelerimi dillendiren. Sana olan özlemlerimin görsel harfleri.

Darmadağın olmuş yaşamımdan sana ulaşan duygularımla yazıyorum yine… Belki de, bu kadar düzensizliğin içinde, içimde sadece sensin darmadağın olmayan.
Seni bekleyişlerimdeki en doğal benle geliyorum sana. Gözlerimin ulaşamadığı her noktaya, senin gözlerinle ulaşabilme ihtimalini de katıyorum yoluma.

Düşüncelerim her saniye sana daha çok yoğunlaşırken, aklımdaki endişeler beni yarı yolda bırakıyor. Biliyorum ki, bu endişeler hoşuna gitmeyecek. Ama ben kendimle sana bir köprü oluşturdum… Ve bu köprünün mimarı ben olamasam da var oluşunun sebebiyim.
Endişelerim sana ulaşamayacak her bir duygumdan yanadır. Anlatamadığım, konuşamadığım her saniye, daha da büyüyen korkularımın sana ulaşmasında da korkar oldum.

Sebepsiz mutsuzluklar yaşarken, kendimde seni görmenin mutluluğu var her zaman. Yüreğimde ki sevdanla, yaşama tutunma amacım var. Özlemin var; göremediğim her an daha da büyüyen bir özlem. Dokunamadıkça yüreğimi yakan bir çaresizlik yangını var. Adımlarım sana doğru olsa da sana gelememesi, gözyaşımla buluşup ilerleyemeyişi. Ve bütün bunların bende yarattığı acı var ellerimde tutuğum…

Sana yazdığım, sayısız yazılardan sadece biri bu. Ve ben yine özlemimi dile getirdim, ama bu sefer endişelerimi de kattım. Yüzüm solgunlaştı bu ara, bedenim halsiz. Gücümün bitme noktasına gelmedim daha, ellerimde tutuğum yokluğun daha yüreğime yerleşmedi. Hem nasıl yerleşebilir ki seni bu derece özlerken. Ben senin yokluğunu bile mutluluk bilmişim hayalinle. Sevgini bütün bedenime doldurup boş yer bırakmamışım. Seni unutma ihtimalini bile düşünmemişim. İçimde yanan yangının sönmeyecek bilesin. Sevdana attığım mühür senin mührün. Sen gelmeden, beni bulmadan o mühür çıkmayacak atıldığı yerden.

Simdi yine suskunluğuma geri dönüyorum. Her suskunluğum için bir sen daha oluşturuyorum. Sana doğru akan bu nehirde, boğulmak pahasına da olsa umut savaşımı veriyorum. Bilmediğin beni, bilmediğim seni şimdi burada kelimelerimle bırakıyorum. Son bir sözüm var yüreğine dair. Gözlerini kapat ve sadece dinle beni. Benden sana gelecek bu duyguyu hisset.

Sen gelene kadar, ben burada olacağım hep… Ve şimdi senden sadece benim varlığımı hissetmeni istiyorum. Bir yerlerde henüz tanımadığın, bilmediğin beni unutma sakın… Hoş kal kendinle, Kelimelerimle yaşat kendini….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.