Sarımsak Çayı ile Yağları Yakın

Diyet

sarimsak-cayi
Sarımsak çayı en çok yağ fazlalığı bulunan kişilerin tercih ettiği bir zayıflama çayı olarak öne çıkmaktadır. Çünkü sarımsak çayı içerisinde yağları yakmaya yarayan bir çok etken madde bulunmaktadır.

Ünlü Holywood yıldızı Angelina Jolie tarafından zayıflamak amacıyla kullanılması ve 11 kilo vermesini sağlaması ile gündeme gelen ve gittikçe yaygınlaşan sarımsak çayı ile yağ yakımı, Ender Saraç tarafından hastalarına kullanılmaktaymış.

Sarımsak çayı ile yağları yakmaya yarayan bu uygulama, kilo verdirmekte ve yağları yakan etkisi ile bir an önce forma girmek isteyenlere ilaç gibi geliyor.

Yağları Yakan Sarımsak Çayı Tarifi
Malzemeler:
Taze zencefil veya kuru zencefil
Sarımsak
Limon suyu
Bal

Hazırlanması ve Kullanılması:
2 bardak kaynayan suyun içine 4-5 adet parmak ucu büyüklüğünde taze veya kuru zencefil koyarak yaklaşık 6 dakika kadar kaynatın. Daha sonra karışımın içine 2 adet büyük veya 3 adet küçük sarımsağı rendeleyerek katın. Yarım tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu da ekleyerek katın. Sonra 2 küçük kahve kaşığı bal ekleyerek tatlandırın.

Yağları yakan sarımsak çayından her sabah ve akşam birer fincan için. Sarımsak çayını çok açken veya çok tokken içmemelisiniz. İdeal kilonuza kavuşana kadar birkaç hafta süreyle ve belirtilen miktarlarda tüketmeye devam edin.

Yağları yakan sarımsak çayı bağırsakları çalıştırmasının yanı sıra yağları yakan etkisi ile de zayıflamaya büyük bir katkı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.