Seksi ve Çekici Olmanın Yolları

Yaşam

Seksi ve Çekici Olmanın Yolları
Seksi ve çekici görünmek özellikle evliliğinizin ilk zamanlarını özlüyorsanız eşinizi harekete geçirebileceğiniz ve vaktinizi çok daha eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlayabilecek noktalardan bir tanesi.

Eğer eşiniz artık sizi çekici bulmuyor diye düşünüyorsanız belki de sadece bir kaç ipucu ile onun da beklediği değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki sadece evliler için değil aynı zamanda özel gecelere katılanlar, sevgilisinin dikkatini çekmek isteyenler de daha çekici, daha kadınca görünmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorlardır.

Öncelikle yüzünüzün en belirgin yerinin dudaklarınız olduğunu unutmayın. Dudaklarınızı ön plana çıkarmak ve çok daha dikkat çekici olmasını sağlamak için kırmızı tonlarda renkler kullanabilir  veya olduğu doğal rengiyle bırakabilirsiniz. Ancak unutmayın ki her kırmızı ten renginize veya giydiğiniz kıyafetlere uymayacaktır. Doğru tonu bulmak için pek çok deneme yapmanız gerekebilir.

Rujunuzu sürdükten sonra parlatıcı kullanmayı unutmayın. Ruj kullanmasanız bile hafifçe ve özenle uygulanmış bir parlatıcı istediğiniz çekiciliği size sağlayacaktır.

Göğüsler vücudunuzun ön tarafında dikkat çeken yerlerden bir tanesi. Ölçülü ancak tahrik edici bir göğüs dekoltesi uygun bir sütyen kullanımı ile desteklenirse yeterince ilgi çekici olacaktır. Eğer göğüslerinizin yuvarlak görünmesini istiyorsanız geniş bir fırça kullanarak bronz renklerde toz pudrayı iki göğsünüzün arasında uygulamayı deneyebilirsiniz. Unutmayın ki bir miktar saklanmış göğüsler genellikle tamamen açık olan kıyafetlerden çok daha seksi bir intiba bırakırlar.

Saçınızın bakımını ve sağlıklı görünmesini sağlamak için tüm gerekenleri yapmayı unutmayın. Ayrıca saçlarınıza süreceğiniz belli belirsiz hoş bir koku eşinizi memnun edecektir. Yüz hatlarınıza, vücudunuza ve giyiminize uygun bir saç modelini uygulayarak bütününüzü tamamlayabilirsiniz.

Tırnaklarınızı bakımlı ve eşit boyda tutmayı sağlamalı ve çok ekstrem renkler kullanmaktan kaçınmalısınız. Her ne kadar bakım ve kozmetik malzemeleri sizi iyi göstermek için üretilseler de bazı durumlarda doğal görünen ojeleri kullanmak rengarenk tırnaklara sahip olmaktan çok daha fazla etki gösterirler.

Eğer yüzünüze ve göğüslerinize dikkati çekmek isterseniz abartılı olmayan sade bir kolye kullanabilir, bunun yanında çok büyük olmayan ve hafifçe sarkan küpeler kullanabilirsiniz. Kullandığınız takılara gereğinden fazla dikkat çekmemek ve size odaklanılmasını sağlamak için fazla şaşalı olmamalarına dikkat edin. Sadece yeterli miktarda dikkat çekmeleri sizi çok daha çekici gösterecektir.

Tüm bunların yanında sağlıklı, renkli bir cilde sahip olmak, sesinizi ve cümlelerinizi doğru kullanmak, uygun ortamı ve ışığı sağlamak da amacınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.