Sen Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın…

Şiir Defteri

duygu-dolu-yazılar
Seni Ne Zaman Tanıdığımın, Hayatımda Nasıl Yer Aldığının Hiçbir Önemi Yok.. Önemi Yok Sende Önce Yaşadıklarımın.. Üzüntülerimin, İsyanlarımın,Gözyaşl arımın Ve Söylenen Yalanların, Geçmişe Ait Ne varsa Hiçbirşeyin Önemi Yok Artık..O Sayfaları Çoktan Yırttım Attım Ve de Yaktım..

Bilmezdim Hayatım Diğer Yüzünü Senin Yanımda Olmadığın Anlarımda..Güneşin Böyle Güzel Gülümsediğini,Yağmurun Bu Kadar Güzel Sesi Olduğunu,Denizin Mavisini Hiç Bu Kadar Yakından Görmemiştim Sensiz Zamanlarımın Geçmek Bilmeyen Hicran Vakitlerinde..Gözlerimin Güzelliğini Bakışlarını Gözlerimde Hissedince Anladım..Daha Bir ela Oldular Senin kahverengin Karışınca Ve Daha Umutla Bakar Oldular Geleceğe..

Dedim ya,Sen Varsan Yanımda Herşeye Dayanacak Gücümde Var..Yüreğimin En Deli Zamanlarını Yaşıyorum Şimdi Ve Her Deliliği de..Sevmek Başlı Başına Bir Delilik Değilmidir Zaten…O Zaman Ben Sana Deliyim Sevdiğim..Her Deliliği de Yapabilirim..

Sen Benim,Bugünüm,Yarınım,Geleceği msin..Düşüyorum Dediğimde Ellerimden Sımsıkı Tutan Sendin..Bıraksaydın Hayatı Silerdim Gözümü Kırpmadan Ama Bırakmadın Hep Defasında Dha Bir Sarıldın..Ve Ben Kokunu Hissettim İliklerime Kadar..Bir Paragraf Açtım Senle Beraber Ne Zamandı Ne Önemi Var..Ama O Pargrafın Sonu Hiç Gelmedi Gelmeyecek ti de Gelmedi de Hissediyordum Ve İlk Defa Yanılmadım..Her Bir Sayfam Senin Adınla Hayat Buldu Satırlarımda..Bir Masal Gbiydi Aşkımız İnanması Yaşatılmazı Zor. Sen Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.