Sensizliğin Son Demindeyim Bu Gece

Şiir Defteri

duygu-dolu-yazılar
Sensizliğin son demindeyim bu gece. Seni düşünmek istedim ama olmadı. Yalan aşklar yalan sevdalar var kafamda, atamadığım kötü hayaller. Başka hayat.. Başka zaman, yine sensiz yine çaresiz bitkin bu beden.. Sensizlik uğrarsa bana, kapımı çalarsa ilk ve sonkez biter umutlarım söner bütün seninle yaşayan varolan seninle yaşayan hayallerim. Yapamam ki sensiz olamam ki sevgisiz. Hergeçen gün daha çok daha çok büyüyorsun yüreğimde. Yine baksan bana, şefkatle sevsen beni. Kıyamam ki sana.. Dayanamam ki sensizliğe..
..
Hayat öyle bir çıkmaz ki senin olmadığın gün anladım.. Seni sevmek haram.. Sana sımsıcak içim aşkla dolu bakmak yasak.. Ellerimi uzatsam tutarmısın yeniden. Gözlerine baksam sararmısın beni kollarınla yine.. Sensizliğin Son Demindeyim Bu Gece
..
Bırakma..
Yapma..
Aşksız, sensiz bırakma bu yaralı bedeni.. Bu kalp boyundan büyük sevdi seni.. Belki hayatımın son gecesi bugün ama aklımda tek bir isim tek bir düş.. Ya seninle bir sonsuzluk düşünmem gerek bu gece yada sensiz sessiz bir uçurum…
..
Yine ölüme bir adım yakındayım ve yine sensizim.. Gel sonkez, gel tut kolumdan sar beni bedeninle.. Sar ki ! Sonsuz mutluluğu göreyim seninle. Kokunu sonkez içime çekeyim.. İçime işlesin o mis kokun.. O güzel gözlerine bakayım sanki cennetteymiş gibi be sevgilim..

Sen bilmiyorsun sevgilim ben kahroluyorum sensiz, ölüyorum günbegün.. Çürümeye yüz tutmuş bir hayat gibi.. İtiraf ediyorum sana sevgilim.. Gidiyorum ben !.. Büyük bir boşluğa gidiyorum sensiz sevgilim..
Sensizim ama bitiğim, yıprandım be sevgili YIPRANDIM sensiz..
..
Ölüme beş kala yazıyorum bunları sana sevgilim…
Kendine iyi bak mis kokulum.. Kendine iyi bak ömrümün sahibi.
Kendine iyi bak…
Belki cennette kavuşuruz..
Yada ben yanarım sensiz cehennemde..
SENİ SEVİYORUM BE SEVGİLİM..

*Sonsuz Aşklara Elveda Ediyorum Yine.. Sensizlikte Hayata Ettiğim Büyük Bir Elveda Gibi..
Unutma Ben Sensiz Bir Hiçtim Ama En Büyük Hiç Sen Ve Kara Sevdanmış..
HOŞÇAKAL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.