Şiş Gözler ve Kırışık Ciltler İçin Tavsiyeler

Güzellik

goz-alti-morluklari-nasil-gecer
Bazı şeyler, şiş gözlerden daha yorgun (veya daha yaşlı) görünmenize neden olabilir. Buna neden olanlar çoğunlukla yorgunluk, vücutta su birikmesi, alerji hatta göz makyajı reaksiyonu bile olabilir. Cildinizi hızlı bir biçimde sıkılaştırmak ve gözlerinizin daha genç görünmesine yardımcı olmak için işte doktorunuzun tavsiyeleri:

Üzüm çekirdeği ekstresini deneyin, caudalie ürünlerinde ve Lancome Vinefit serisinde bulunur. Bazı kişiler, kişisel deneyimlerinden iyi sonuçlar aldıklarını söylemişlerdir ve ön çalışmalar, cilde üzüm çekirdeği ekstresi uygulamanın, vücutta su birikmesi ya da yetersiz dolaşım nedeniyle oluşan gözlerdeki şişlikleri azaltabileceğini ileri sürmektedirler. Ayrıca, cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayabilir. Geceleri kullanılabilir.

Şiş gözler için çay poşeti
Şişliği çay poşetleriyle azaltın, iki çay poşeti kullanarak bir fincan çay demleyin. Soğuyana kadar çay poşetlerini bir kenara koyun, sonra birkaç dakikalığına gözlerinizin şiş yerlerine yerleştirin. Soğuk nem, şişmeyi 24 saate kadar azaltabilir. Buna ilaveten, çay göz yanmasını azaltan bileşikler olan tanen içermektedir.

Aynı etkiyi, şiş bölgelere soğuk salatalık dilimleri, hatta soğutulmuş kaşık koyarak da elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.