Toparlayıcı Yüz Maskesi

Güzellik

kil-maskesi
Cilt ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya, bayanların faydalanması için yüzü toparlayan ve olduğundan daha da gerginleştiren bir maske paylaştı.Bu maskenin kullanılması ile cilt yavaş yavaş gerilmekte, yaşlılık belirtisi olan kırışıklardan kurtulmaktadır. Bu makalemizde bu toparlayıcı maskeye ait detayları sizlerle paylaşacağız.
Toparlayıcı yüz maskesi için gerekli malzemeler

* 2 kaşık beyaz kil
* 1 kaşık bal
* 1 kaşık soya yağı
* 1 kaşık ezilmiş yaban mersini

Gerekli malzemeleri temin ettikten sonra hepsini bir kap içerisinde karıştırın. Bu maddeleri karıştırdıktan sonra cildinizi ılıktan biraz sıcak su ile yıkıyoruz. Böylelikle cilt gözeneklerini açarak hazırlamış olduğumuz maskenin daha iyi etki etmesini sağlıyoruz. Temizlemiş olduğunuz cildinizi fazla kurulamadan hafif nemli bırakarak bu karışımı maske olarak uyguluyoruz.

Maskemiz yaklaşık olarak yarım saat süreyle yüzünüzde kaldıktan sonra ilk önce sıcak su ile yıkıyorsunuz. Maske artıklarından kurtulduktan sonra soğuk su ile yıkayarak bakım işlemimizi tamamlıyoruz. Kullanımı ve hazırlanması oldukça basit olan bu yüz toparlayıcı maskeyi dilediğiniz zaman ve sıklıkla yapabilirsiniz. Sonuç alana kadar devam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.