Ünlülerin formda kalma sırları

Yaşam

jessica_alba
Giydikleri kıyafetten uyguladıkları güzellik rutinlerine kadar yakın takipte olduğumuz ünlü isimlerin bu kez fit kalma sırlarını ele geçirdik! Jennifer Lopez, Britney Spears, Rihanna, Shakira ve daha fazlası bu listede!

İşte 10 ünlü kadının egzersiz sırları…

Beyonce
Formunu korumak için vegan diyeti uygulayan Beyonce, egzersizi de ihmal etmiyor. Ünlü yıldız, yüksek yoğunluktaki egzersiz programlarının yanı sıra tempolu koşular yapıyor.

Rihanna
Rihanna’nın yıllardır hiç değişmen fit görüntüsünü altında ciddi bir spor programı yatıyor. Ünlü yıldız, konser turnesinde olduğunda haftada 3 gün, 35 dakika boyunca egzersiz yapıyor. Evde olduğu zamanlarda ise haftada 5 gün, 30 dakika boyunca kardiyo egzersizleri yapıyor.

Heidi Klum
Süper model Heidi Klum, 4 çocuk doğurduktan sonra bile kusursuz vücuda sahip olunabileceğinin en büyük kanıtı. Onun bu sırrı ise fast food yiyecekleri dengeli şekilde tüketmek ve yapabildiği kadar açık havada egzersiz yapmak.

Gisele Bündchen
Dünyanın en çok kazanan top modeli Gisele Bündchen, sağlıklı beslenme programını yoga ile destekliyor.

Jennifer Lopez
Vegan diyeti ile formunu koruyan Jennifer Lopez, sıkı vücudunu dans etmeye borçlu. Günde 6 saat dans eden ünlü yıldız, tuz ve şekeri de hayatından tamamen çıkarmış.

Britney Spears
Uzun yıllardır formunu hep aynı şekilde koruyan Britney Spears, sıkı vücudunu spor yapmaya borçlu. Katı bir egzersiz programı uygulamadığını söyleyen Birtney, canı o gün hangi sporu yapmak isterse ona yöneliyor. Yüzme, yoga ve yürüyüşü hayatından eksik etmiyor.

Vanessa Hudgens
Spor tutkunu ünlülerden biri de Vanessa Hudgens. Sık sık yürüyüş yapan ve tam bir yoga tutkunu olan Vanessa, fit kalabilmek için fitness programları da uyguluyor.

Jessica Alba
2 çocuk annesi ünlü oyuncu Jessica Alba, kusursuz fiziğini farklı egzersiz programlarına borçlu. Dans derslerine katılan, koşu yapan ve bisiklete binen Jessica, beslenme programına da gerekli özeni gösteriyor.

Kate Hudson
Fabletics adlı spor kıyafetleri markası olan ünlü yıldız Kate Hudson, spor tutkusuyla öne çıkan isimlerden biri. Ünlü yıldız bu formunu korumak için haftada 6 gün sıkı bir egzersiz programı uyguluyor.

Shakira
Bir dergiye verdiği röportajda “Fitness’la ilgili yeni felsefem kendini keyifli hissetmene neden olacak egzersizler yapmak. Dans etmek ya da spor merkezine gitmek… Sizi ne mutlu ediyorsa onu yapmalısınız” diyen Shakira, formunu korumayı bir saplantı haline getirmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.