Yarın Meydana Gelecek Dolunay Burcunuzu Etkiliyor mu?

Burçlar

ay-takvimi

14 Aralık’ta (+/- 5 ün etkili) İkizler burcunda meydana gelecek dolunay, ortak görüşlere sahip olduğumuz kişilerle uyum içinde olacağımızı işaret etse de, tedirginliklerimizi ve soru işaretlerimizi de tetikleyebilir.

Sorumluluklarımız artıyor. İşte ve sosyal hayatta bizi bekleyen sorumlulukların altından kalkmakta zorluk çekebiliriz. Her an her şeye yetişeceğimize düşünsek de tam tersi olabilir. Ne zamanımız ne de enerjimiz kalmayabilir.

Yanılma ve yanıltılma riski artabilir. Fakat yine de, bunca çabaya ve çalışmaya istinaden verimli sonuçlar elde edeceğiz.

Satürn’ün baskısına rağmen Mars’ın olumlu açısı da iplerin bir şekilde elimizde olduğunu gösteriyor.

Bir takım huzursuz edici ve can sıkıcı olaylarla karşılaşabiliriz. Fakat, güvenlik temaları başta olmak üzere süngüyü düşürmeyelim ve pozitif kalmaya çalışalım. Gizli tehlikeler ve düşmanlar da açığa çıkabilir.

Parasal konularda acele hareket etmeden, kararlarımızın olgunlaşmasını beklememiz daha doğru olacaktır.

Gelgitler ve iniş çıkışlar söz konusu olabilir.

Bir de önümüzdeki hafta başlayacak Merkür gerilemesi, malum sorunları da beraberinde getirebilir. Teknik arızalar ve her türlü iletişim sorununu şimdiden ortaya çıkarabilir. Yazışmalarımızı, mesajlarımızı ve bilgisayarımızı tekrar tekrar kontrol edelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.