Yaz girmeden saç bakımınızı yapın!

Güzellik

Evde Saç Bakımı
Yaza girmeden önce bakımlı ve parlak saçlara sahip olmak ister misiniz? Hava sıcaklıkları daha da artmadan saçlarınızı güçlendirin. Saçlarınıza yapacağınız düzenli bakımla ve sağlıklı beslenmeyle, bu yaz tüm gözler üzerinizde olsun! Yüksek Topuklar ekibi olarak sizlere, yaz öncesi saç bakımı hakkında öneriler sunuyoruz.

Yazın güneşten ve denizden yıpranan saçlar istemiyorsanız, yaz öncesi saç ve saç derisini güçlendirerek, saçınızı zor günlere hazırlamalısınız. Peki, saçlar yaza nasıl hazırlanmalı? İşte cevabı…

Isı veren aletleri bırakın!

Fön, maşa gibi saçları yüksek ısıyla şekillendiren aletler, saçların kurumasına ve yıpranmasına neden olur. Hava sıcaklığı da yaza doğru giderek artacağı için, saçlarınız mat ve bakımsız görünür. İlkbahar aylarıyla birlikte, saç kurutma makinasını bir kenara bırakabilirsiniz. Daha az fön çektirerek, saçlarınızın kurumasını önleyebilir ve ihtiyacı olan nemi geri kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Saçınızı koruma altına alın!

Yaz demek, havuz ve deniz demek! Ancak, havuz suyunda bulunan bazı kimyasallar, saçın yapısını bozarak, rengini değiştiriyor ve saçı yıpratıyor. Havuzun zararlı etkilerinden korunmak için, yaz öncesi saçınıza düzenli bakım yapın. Böylece, saçınızı güçlendirerek, saçınızın rengini ve yapısını koruyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.