2024 Yay Burcu Yıllık Yorumu

Burçlar

2024 Yay Burcu Yıllık Yorumu

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, söylemek ve yapmak istediğiniz ne çok şey biriktirdiğinizi düşünebilir ve bu yüzden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Çünkü bunu deneyimlediniz bir kez, tadını aldınız. Şimdi devamını getirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Burcunuzdaki Merkür’ün ileri hareketiyle başlayacağınız 2024 yılı bu heyecanınızı işleyeceğiniz imkanları önünüze getirecektir. Ekonomik ve psikolojik olarak daha dengeli, ciddi ve kalıcı kararlar alabilirsiniz. Bunun gerekliliğini, bir şeylerin yitip gitmesiyle daha iyi anlıyorsunuz. Bazı defterler kapanıyor. Açılacak olan yeni defterlere yazacağınız bir sürü gündeminiz olacak. Emeklerinizin karşılığını alamadığınız için kendinizden şüphe etmiş olabilirsiniz.

Ocak ayı sonundaki Aslan Dolunayı, 2023’te böyle hissettiğiniz günlerin ödüllerini getirebilir.

Neyin neden olduğunu ve olmadığını daha iyi görebilirsiniz. Dolayısıyla kendinizi şimdiden toparlayın. Yıpranma payınızı alacaksınız. İş hayatınıza sadece terfi ve kazanç olarak değil gelişim göstereceğiniz bir alan olarak da bakıyorsunuz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanabilir, projeler üretebilirsiniz. Daha bilgili olmak, insanlardan değil kendinizden beklemek adına büyük bir değişime gidebilirsiniz. Plüton Kova, bu değişimde başrolü oynayacaktır. Ne düşündüğünüzün ne kadar önemli olduğunu, size neler getirdiğini fark edeceksiniz. Hani aklınızdan geçen bir şarkının, birazdan bir yerde çalmaya başlaması gibi… Bu, küçük ama keyif veren bir durumdur. Bu keyif neden büyük olmasın? Kendinizi büyük ve etkili düşünmek, derinleşmek ve ilerlemek noktasına odaklamalısınız. Çevreniz ve çevrenize bakışınız değişiyor. Bazı insanlarla iletişimi koparmanız, konuşacağınız konuların farklılaşması size bu değişimi yavaş yavaş getirecek. Onu iyi karşılayın.

Balık burcundaki Yeni Ay ile “bir kapı kapanır, diğeri açılır” sözünü daha iyi anlayabilirsiniz.

Mart ve Nisan aylarındaki gökyüzündeki ateş elementini ve tutulmaların etkilerini hissetmeye başlayacaksınız. Cesaretiniz, enerjiniz yükselecek. Bunlar zaman zaman yükseliyor olsa da, bu zamanın başka olduğunu yapabileceklerinizle tanıştığınızda göreceksiniz. Hissettiklerinizin farkına varın. Bu farkındalık size hangi yoldan gideceğinizi anlatabilir. Bugüne kadar neden yapamadınız? Bunun üzerinde sadece durursanız ilerlemeniz zor olur. Eğer durduğunuz yerden nasıl çıkacağınızı da düşünürseniz o zaman adım atmak daha kolay olacaktır. Bu kolaylığı yaşamak için güçlü nedenler bulacaksınız. Sonuçta herkesin bir “yeter” noktası var. Sizinkiyle tanışmak için hazırlanın. Sportif, etkin, mutlu, çalışan ve üreten birine dönüşün. Gezin ve öğrenin. Bu öğrendiklerinizi anlatacağınız platformlarda ve ortamlarda yer alın. Beklediğiniz aşkın buralarda olmayacağı ne malum? Duygusal etkileşimler konusunda şanslısınız. Bu şansın ve heyecanın etkisine kapılıp hızlı kararlar verebilirsiniz. Ancak bazen hızın, iyi düşünmenize engel olabildiğini de deneyimlediniz. Bu deneyimleri iyi hatırlayın. İkili ilişkilerde, daha önce düştüğünüz hatalara düşmemek için 2023 yılında emek verip yarı yolda kaldığınız anları düşünebilirsiniz. İpucu: 2023 Eylül ve Ekim aylarındaki tutulmalar…

Yönetici gezegeniniz Jüpiter tam karşınıza geliyor.

Oturup karşılıklı konuşacağınız, eteğinizdeki taşları dökeceğiniz ve sonrasında o taşları yeni yerlerine koymaya çalışacağınız bir dönem olabilir. İkizler burcundaki bu hareketlilik, yanlış zamanda ve yanlış insanlarla olan iletişimlerinizi, ilişkilerinizi mercek altına alabilir. Bir kış güneşine aldanmamalısınız, kimseye de kış güneşi gibi hissettirmemelisiniz. Çünkü mevsim bu değil. Karşılaşacağınız bazı gerçeklikler size doğru ilişkiler ve imkanlar konusunda fırsatlar verebilir. Hiçbir şeyin düşündüğünüz gibi olmadığını, bazen fazla ve abartılı düşündüğünüzü görebilirsiniz. Sosyal açıdan şanslısınız, işinizle ve fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu durum pek çok insanın size ulaşmasını kolaylaştırabilir. Her alandan yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bunun heyecanı size yatırım yapma, ilişki kurma konusunda cesaret verebilir. Aldığınız teklif ve görüşlerin dolu ve gerçek olmasına özen göstermelisiniz. Evlilik ve ortaklıklardaki şansınızı bu özen ve dikkatle yükseltebilirsiniz. Yeni defterler, yeni insanlarla birlikte geliyor. Yay burcundaki Dolunayın hemen ardından bu etkileri yaşamaya başlamanız, sizin için büyük bir şans! İçgüdülerinizi, çabalarınızı, hayat amacınızı, kendinizi aynada nasıl görmek istediğinizi netleştirmek için yazın, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını mutlaka değerlendirin. Hiçbir şeyin tesadüf olmadığını o zaman anlayacaksınız.

Sağlık sorunları karşısında nasıl bir uygulamadan geçmeniz gerektiğini çeşitli rahatsızlıklarla gördünüz.

Bu gördüklerinizi görmezden gelmeyi bırakmalısınız. Hayatı yaşamak ve yaşarken keyif almak için fiziksel olarak da iyi hissetmeli, bunu desteklemelisiniz. Odaklanma, dikkat ve disiplin olmadan, iyi koşullarda olmadan bu başarıyı yakalamanız zor olacaktır. Başak Yeni Ayı ve Balık burcundaki tutulmalarla, Ay Düğümlerinin Balık-Başak aksına geçeceği zamanların provasını yapabilirsiniz. Yaşam koşullarınızı, iş hayatından beklentilerinizi, nasıl bir hayat sürmeniz gerektiğini düşünün. İyi analizler doğru kararlar getirir. İçsel olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz, üzerinize bir ağırlık gelmiş gibi olabilir. O ağırlık gider, ama asıl önemli olan gittikten sonra nasıl hissedeceğinizdir. Kafanıza koyduğunuz her şeyin gerçek olabilme ihtimalini, pozitif ve iyimser yönünüzle birleştirin ve aklınıza güzel şeyler koyun. Güç istemek, gücü haketmekle doğru orantılı değildir. Bu orantıyı siz bulacaksınız, özgürlüğünüze ve iyi hislerinize hizmet edin. Kendinizi hapsetmeyin. Akrep Yeni Ayı ve Merkür’ün yeniden Yay burcuna geçişi ile beraber, yılın değerlendirmesini bu mantıkla yapın. Nasıl başladınız, nasıl bitti? Aradaki farkı her halukarda sevin. Bu sevgi hislerinizin ve cesaretinizin bükülen belini düzeltebilir. Zaman bir döngüdür. Bazen benzer şeyleri, benzer zamanlarda tekrar tekrar görebilirsiniz. Kendinizi yıpratmak yerine bu döngüden çıkmayı değil nasıl çıkmanız gerektiğini düşün. Her işte bir hayır vardır ama her işte siz varsınız. Bu hayrı da siz göreceksiniz. Peki o hayır sizi nasıl görecek? Bunun kararını verin ve kendinizin yanında olun.

Mutlu yıllar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.