Toplam 14 Kategori 4079 yazı ve 123 Yorum bulunmaktadır. Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

SPONSORLARIMIZ

2017 Kova Burcu Yorumu

NOT : Bu yazının içeriği ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Uygulamalarınızı anlatabilir böylelikle diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Bu yıl seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler de Kova çok şanslı. Bununla birlikte Koçlar 2017’de çok gezecek. 10 Ekim’den sonra kariyer anlamında çok konuşulacaksınız. Sosyal çevrenizi gözden geçirdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte hayatınızdan çıkmak isteyen biri olursa izin verin.

11 Şubat’taki Ay tutulması ve 26 Şubat’taki Güneş tutulması ikili ilişkileri ve evlilik konularını tetikliyor. 26 Şubat’taki Güneş tutulması para konularında sizi destekliyor olacak.  28 Ocak’taki Yeni ay döneminde, yeni başlangıçlara açık olun. 26 Şubat 13 Martta maddi konularda önemli adımlar atacaksınız. 4 Mart – 23 Nisan tarihlerinde aile ve ikili ilişkilere dikkat edin. 3 Nisan-15 Nisan arasında çok önemli borçların altına girmeyin.

Facebook Paylaş - Twitter Paylaş - FriendFeed Paylaş - RSS Takip Et
  • » Sitemizde cilt bakımı, saç bakımı, el bakımı, yüz bakımı ve vücut bakımı ile ilgili alanında uzman ve doktorların sağlık ve güzellik üzerine makaleleri bulunmaktadır. Bu makaleler çeşitli dergi, gazete, kişilerin kendi blogları ve televizyonda yayınlanan programlardan derlenmiş olup sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Tavsiyelerin kullanılması sonucu oluşabilecek her türlü durumdan kozmikbakim.com sitesi sorumlu değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal doktorunuza danışınız.
    Diyarbakır Evden Eve