23 – 30 Mayıs haftasına ait burç yorumları

Burçlar

ay-takvimi
KOÇ
Bu hafta, yeni çalışma arkadaşları, yeni görevler gündeme gelebilir ya da yaptığınız işlerde yöntem değişikliğine gidebilirsiniz. İş arayanlar istediği türde bir iş bulma şansını yakalayabilirler veya istedikleri çalışma koşullarına kavuşabilirler ya da bir süredir çalıştığınız yerden veya çalışma arkadaşlarınızdan memnun değilseniz, işlerin değişmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz. Bir iş ya da görev değişikliği söz konusu olabilir. İş verenler içinse verimli, işinde tecrübeli ve tam istedikleri türden kişilerle çalışma imkanı oluşabilir.

BOĞA
Son üç yıldır, ikili ilişkilerinizde yüzünüz doğru dürüst gülmedi sevgili Boğalar. Zorluklar, tartışmalar, başlanamayan ilişkiler ve bunun gibi olaylar yaşadınız. Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa, paylaşılan duygular artabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler çocuk sahibi olabilirler veya çocuğu olanların çocuklarıyla ilgili gelişmeler yüzlerini güldürebilir. 19 Eylül’e kadar eğlence yoğunluğu oldukça yüksek olabilir. Parti zamanı! 19 Eylül sonrası aşk hayatınızda olumlu gelişmeler artacaktır. Ancak asıl gelişme 2016’da!

İKİZLER
Bu haftadan itibaren burç değiştiren şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter ev ve aile alanlarınızda sizi korumaya başlayacak. Evinizi yenileyebilir, taşınabilir, yeni bir ev sahibi olabilir ya da kiralamak istediğiniz evinize iyi bir kiracı veya iyi fiyata kiralık bir ev bulabilirsiniz. Arabanız yoksa bir araba sahibi olabilirsiniz veya sizin için önemli başka bir alışveriş gerçekleşebilir. Aile üyelerini
ilgilendiren olumlu gelişmeler de (evlenen ya da çocuk sahibi olan kardeşler, güçlenen akrabalar vb.) gündeme gelebilir. Ancak, Satürn’ün konumu, ev alım satımı veya benzeri maddi harcama gerektiren ya da kontrat veya tapularla ilgili konularda aşırı detaycı olmayı gerektiriyor. Aksi takdirde yanlışlıklar yapma olasılığı da söz konusu olabilir. Dikkat!

YENGEÇ
Bu hafta, iletişim, yayıncılık, medya, halkla ilişkiler, eğitim, satış, pazarlama ve kısa mesafeli seyahatler başlıklarını temsil eden 3. evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte, kendinizi her zamankinden çok daha iyi ifade edebilir, iletişim araçlarını (telefon, e-posta, mesajlar, medya vb.) en iyi şekilde kullanabilir, yeni şeyler öğrenmeye başlayabilir, okulunuzla ilgili şanslar yakalayabilirsiniz. Komşularınızı, kardeşlerinizi, teyze, kuzen vb. türünde akrabalarınızı ilgilendiren güzel haberler söz konusu olabilir. Evlenen veya çocuk sahibi olacak olan akrabalar yüzünüzü güldürebilir veya yakın çevrenizdeki kişilerin destekleriyle hayatınızda farklı olanaklara kavuşabilirsiniz. Varsa dargınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Satış, pazarlama, yayıncılık, internet, ticaret, iletişim, yazarlık, insan kaynakları, danışmanlık, yazılım mühendisliği, halkla ilişkiler ya da eğitim alanlarında çalışan Yengeç burçları bu alanlarda başarı elde edebilirler. Daha fazla öğrenmek ve öğretmek isteyeceğiniz bir yıldasınız. Web sitesi açmak veya kendi blogunuzu oluşturmak mı istiyorsunuz tam zamanı!

ASLAN
Bu hafta, sizin için maddi olanakları, finansal yatırımları, ek gelirleri temsil eden 2. evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte, yaptığınız çalışmaları paraya çevirebilir, ek gelirler elde edebilir, mevcut mal varlıklarınız ya da yatırımlarınız kanalıyla kazanç elde edebilir, karlı alışverişler yapabilir, daha fazla gelir elde edebileceğiniz işlere veya maaş artışı getirebilecek görevlere geçiş yapabilirsiniz. Satış, ticaret, bilişim, iletişim, seyahat, yabancı ülkelerle bağlantılı projeler, eğitim, okul, yayıncılık ve yazarlık türünde işlerin karınıza sonuçlar oluşturabileceği bir dönem. Ya da mevcut borçlarınız varsa bir şekilde rahatlama şansı bulacaksınızdır sevgili Aslanlar.

BAŞAK
Bu hafta, Aşk arayanlara aşk, iş arayanlara iş, işte nefes almak isteyenlere derin bir nefes aldıracak. Belki hayatınızı değiştirebilecek olanaklara kavuşacaksınız, belki hayatın sizi sıktığı noktalarda neşeye. Okula dönmek isteyenler okula dönebilirler veya daha fazla seyahat edebileceğiniz bir yıl olabilir. Boyutu her ne olursa olsun Haziran sonrası 2 aylık dönemde kendinizi iyi hissedeceğiniz kesin. Maddi manevi büyüme sağlayabileceğiniz, dış görünüşünüzü yenileyebileceğiniz yepyeni bir siz yaratacaksınız sevgili Başaklar! Enerjiniz yenilenmekle kalmıyor, hayatınız da değişiyor. Dolayısıyla, bu hafta bir dilek listesi yapmanızda ve bol bol sosyalleşmenizde fayda var. Dilekleriniz gerçek olabilir.

TERAZİ
Bu hafta, sizin için gizli yürütülen işler, ruhsal büyüme, yardım faaliyetleri, sağlık, spiritüel konu başlıklarını temsil eden evinizi koruma altına alacak. Bu sefer bu başlıklarda size türlü fırsatlar tanıyacak. Bu süreçte, ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmek isteyebilir, bazı alanlarda kapalı kapılar ardında ilerleme planları yapabilir ya da olası entrikalara karşı gizli konuşmalar yaparak tedbir almak isteyebilirsiniz. Ama Jüpiter arkadan konuşmaların gizliliğini zorlaştıracağı için kendinizi zor duruma düşürmek istemezsiniz sanırım. Bu hafta ayrıca kuzenleriniz, kardeşleriniz, akrabalarınız veya komşularınız kanalıyla maddi kazançlar elde edebilir ya da medya veya benzeri işlerde çalışıyorsanız ek gelir sahibi olabilirsiniz. Alım satım yoluyla da kârlılık elde edilebilir.

AKREP
Haziran ayının 2’sinden itibaren 2016 yazının ortalarına kadar hayatınıza giren yararlı arkadaşlar, iyi konumdaki kişilerden oluşan gruplar veya destekçi kişiler hayatınız üzerinde olumlu etki yapabilirler ya da mevcut arkadaşlarınızın türlü yardımını alabilirsiniz. Yeni çevrelere gireceğiniz, yeni faydalı arkadaşlıklar kuracağınız bir yıllık süreçte olacaksınız . Bu sosyal dönemde, sivil toplum örgütleri veya sosyal organizasyonlar için yapacağınız çalışmalar da ön plana çıkabilir.

YAY
Haziran ayının 2’sinden itibaren 2016 yaz ortalarına kadar iş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda Başak burcuna geçen Jüpiter nedeniyle farklı fırsatlarla karşılaşabilir, yeni işlere başlayabilir veya yeni bir pozisyona getirilebilirsiniz. Satürn’ün 18 Eylül sonrası burcunuza geri dönmesi sizi biraz zorlayacak olsa bile, Jüpiter’in şansları hayatınıza yepyeni fırsatları getirmeye devam edecek ya da zor durumlarda sizi koruma altına alacaktır.

OĞLAK
Bu hafta, yılın geri kalan döneminde sizin için eğitim, medya, halkla ilişkiler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler başlıklarını temsil eden 9. evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte bol bol seyahat edebilir, yeni şeyler öğrenebilir, yeni kurslara kaydolabilir, yabancı bir dil öğrenmeye başlayabilir, üniversiteye veya koleje başlayabilir, doktora yapabilir, yabancılarla veya farklı kültürlerden gelen kişilerle arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bilgi dağarcığınızı büyütme ve daha fazla yer görme isteğiniz artıyor. Spiritüel konulara ilginiz de artabilir. Ya da medya ve yayıncılıkla ilgili sektörlerde çalışanlar için güzel bir yıl olabilir . İş hayatınızda, ileride bu yıl edineceğiniz bilgilerin ya da tanışacağınız kişilerin faydasını görebilirsiniz.

KOVA
Bu hafta, sizin için borçlar, alacaklar, krediler, nafaka, miras, sponsorluk, burs, prim, komisyon, sigorta vb. başlıklarını temsil eden 8. evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte, borçlarınızı kapatabilir, alacaklarınız varsa tahsil edebilir, partnerinizin durumundaki gelişmeler veya bonkörlüğü hoşunuza gidebilir, aradığınız krediyi bulabilir, yaptığınız işlerden komisyon alabilir, nafaka veya miras türü başlıklarda şanslı taraftaki insan olabilir veya cinsel anlamda tutkulu ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz dönemde olacaksınız Sevgili Kovalar.

BALIK
Bu hafta, sizin için evlilik, ortaklık, işbirlikleri, anlaşmalar başlıklarını temsil eden 7. evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte, ortaklık ya da evliliklere imza atabilir, sizden daha iyi konumda bir partner bulabilir ya da farklı kültürlerden gelen veya yabancı uyruklu kişilerle ilişkiler veya işbirlikleri kurabilirsiniz. Mevcut ilişkilerin bir sonraki aşamaya taşınabileceği veya yeni ve ciddi ilişkiler ya da işbirlikleri kurulabilecek bir süreç. Hukuki konularda da farklı olanakları gündeme taşıyabilir bu dönem. 7. ev sosyal bir evdir, ilişkilerimize iyimser yaklaşmamızı ve fark edilir olmamızı sağlar. Sadece, Jüpiter’in geri harekette olduğu süreçte fazla iyimser olma ve yanlış kişilere güvenme eğilimi verebilir, küçük bir ihtimal de olsa belirtmek isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.