26 Haziran 02 Temmuz 2017 haftası nasıl geçecek?

Burçlar


Haftaya Ay, Aslan burcundayken eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak, keyfi ve organizasyonları ön plana çıkartarak başlıyoruz. Bayram sonrası fikirlerimizi ortaya koymak kolay olmayabilir. Alınganlıklar, şüpheli yaklaşımlar, anlaşmazlıklarla haftamıza devam edebiliriz. Çarşamba, cuma ve pazar günlerine her anlamda dikkat edelim.

Koç Burcu: Başkalarına karşı olan tavırlarınız ve idealist düşünce yapınızla, geçmişi ve durumları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Değişimlerin sizi dönüştürdüğünü farkedecek, kendinizi yenileyeceksiniz.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi amacınızı daha fazla yaklaştırabilir. Sadece kendiniz için değil, tüm çevrenizi işlerinizin ve dualarınızın içine dahil etmelisiniz.

İkizler Burcu: Kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. Geliştirdiğiniz idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.

Yengeç Burcu: Geleceğe yönelik kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe oturtabilirsiniz. Aşk hayatınızda da yönünüzü iyi belirleyecek, sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız.

Aslan Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatındaki sorunlar, iyi bir iletişimle, alınacak bazı kararlarla çözüme ulaşabilir. Yakın çevrenizdeki herkesin, size yardım ettiğini görecek, şansınızı arttıracaksınız

Terazi Burcu: Yaptığınız fedakarlıkların ve yardımların karşılığını almak, toplum desteği görmek çok kolay olacak. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, mucizevi etkiler yaratabilir.

Akrep Burcu: Aşk ve çocuk alanlarınızda kafanızda idealize ettiğiniz konuları gerçekliğe ve açıklığa kavuşturabilirsiniz. Yaratcılığınız göz dolduracak, hayatınız adına atacağınız adımlarda bu üretkenlikle yol alabilirsiniz.

Yay Burcu: Aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kadere teslim olmak, kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz. Siz rahatladıkça hayat size daha fazla gülümseyecek.

Oğlak Burcu: İletişiminizi yaratıcılığınızla desteklediğinizde hayatı başka gözlerle görebilirsiniz. Kendinizi çevreniz ve etrafınızdaki kişiler konusunda oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Amacınıza hizmet eden konuların peşinden gidin.

Kova Burcu: Parasal konularda idealist yaklaşımlarınız varsa, bazı şeyler hayal ediyorsanız, potansiyeliniz ve gösterdiğiniz çaba sonucunda sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatınızdaki yerini hissedeceksiniz.

Balık Burcu: Hayatınızdaki kafa karışıklıkları, belirsizliklerin ve aşırı idealize ettiğiniz konuları gerçekçi bir platforma oturtabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları tatil zamanı bile iyi değerlendirmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.