3-9 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar

burclara_gore_sac_stili
KOÇ
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile toplu paralar, dışarıdan gelen gelirler, iş görüşmeleri, miraslar, ameliyatlar ve ilişkilerdeki görüşmelerle ilgili olumlu etkiler alarak başlıyorsunuz. Hafta genelinde aile büyükleri, kurumlar, patronlar, evlilik ve ciddi ilişkiler kurduğunuz kişilerle olan iletişiminizde geçici problemler ve anlaşmazlıklara açık görünümler sözkonusu olduğu için daha ılımlı iletişim benimsemeniz faydalıdır. Eğer planlarınızda varsa iş değiştirmek için uygun zamandasınız.

BOĞA
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile nişanlanma, düğün yapma, evlenme, yeni bir ilişkiye başlama, ortaklıklar kurma, yakın dostların desteğini alma gibi olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu süreçte işlerinizle ilgili tanıtımlardan da daha aktif faydalanabilirsiniz. Hafta genelinde genel sağlık durumunuza dikkat etmeniz gereken, kaygı, obsesyon, bel ve börek bölgesi problemleri ile soğuk algınlığına daha hassas olacağınız etkiler sözkonusu olacak.Bu süreçte iş ortamınızdaki ilişkilerde geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile ev ve yerleşimle ilgili konular, aile içi iletişim, iş hayatınızdaki görüşmeler ve yeni anlaşmalar konusunda olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta genelinde özellikle yeni başlayan ve kısa bir süredir devam eden özel yaşam ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili konular, toplu paralar ve alım satım işleri ile ilgili geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Finansal durumunuzu dengeli götürmeniz gereken bir süreçtesiniz. Devam eden ilişkilerinizde uyum ve uzlaşmayı sağlamak için problem olan konuların üzerine gitmemeyi tercih edin.

YENGEÇ
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile yakın çevre, akrabalar, kardeşler, arkadaşlar, eğitimler, kısa seyahatler, yeni tanışmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler konusunda olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Hayatınızda biri yoksa bu süreçte yeni biri ile tanışabilir, internet, sosyal medya işlerinizi tamamlayabilir, yeni kurslardan faydalanabilirsiniz. Bu hafta özellikle aile içi ilişkiler, yerleşimle ilgili konular ve evlilik alanında geçici zorlanmalar yaşayabilir, inancınızı kıran insanlardan uzaklaşma eğilimi gösterebilirsiniz.

ASLAN
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile finansal konular, alım satım işleri, hediyeler, ev ve yerleşimle ilgili konular, aileden gelen destekler konusunda olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta genelinde devam eden ilişkilerinizde iletişime önem vermeli, sorun olan konuları tekrar tekrar konuşmamayı tercih etmeli ve görüşmelerinizdeki bazı aksaklıkları olağan karşılayarak yolunuza devam etmelisiniz. Arkadaşlıklar ve yakın çevre ilişkilerinizde zorlanabileceğiniz bir süreçtesiniz.

BAŞAK
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile alacağınız kararlarda desteklendiğiniz, iş ve özel yaşamınızda yeni tekliflerle karşılaşabileceğiniz, yakın çevre, seyahatler, eğitimler, başvurular ve görüşmelerden olumlu sonuçlarla ayrılabileceğiniz etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta genelinde kısa süredir devam eden özel yaşam ilişkileri, çocuklarla ilgili konular ve finansal durumunuzu ilgilendiren alanlarda bazı problemlerle karşılaşabilir ve bunları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile geçmişten gelen problemleri çözümleyebileceğiniz, finansal konularda olumlu haberler alabileceğiniz bir etki ile başlıyorsunuz. Bu süreçte spiritüel çalışmalardan faydalanmak ve ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere katılmak yararlı olacaktır. Geçmişten insanlarla karşılaşabileceğiniz bu hafta genelinde aile içi ilişkiler, ev ve yerleşimle ilgili konular ve genel sağlık durumunuz konusunda daha dikkatli davranmanızı gerektirecek etkiler sözkonusu olacak.

AKREP
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile topluluklar, arkadaş çevresi, yeni projeler, kariyer gelirleri, etkinlikler, organizasyonlar, kalabalık ortamlar, düğünler ve eğitimler konusunda olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu süreçte ikili ilişkilerle ilgili alacağınız kararlarınızda da destekleniyor olacaksınız. Bu hafta genelinde erkeklerle olan ilişkiler, akrabalıklar, yolculuklar, trafik ve görüşmelerle ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Süreç boyunca iletişiminizi sakin tutmanız ve problem olan konuları tekrar tekrar konuşmak yerine bir süre geri çekilmeniz faydalı olacaktır.

YAY
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile aile büyükleri, patronlar, kurumlar, resmi yerler, devletle ilgili işler ve kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Bu süreçte geçmişten beri süregelen problemlerinize çözümler bulabilirsiniz. Bu hafta genelinde finansal konular, arkadaş çevresi ile ilgili ilişkiler, topluluklar, sosyal medya ve eğitimlerle ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Devam eden ilişkilerinizde isteklerinizi hırslı yaklaşımlarla değil, naif ve sakin tavırlarla talep etmenizin faydalı olacağı zamandasınız.

OĞLAK
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile eğitimler, seyahatler, yurtdışı ve şehir dışı bağlantılı işler, öğretmenler, doktorlarla ilişkiler, hukuksal konular ve ilişkilerdeki iletişimde olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu süreçte yeni kurslara başlamak, evlenmek, nişanlanmak ve yeni ilişkilere başlamak için de ideal zamanda olacaksınız. Bu hafta genelinde genel sağlık durumunuza, aile büyükleri ve patronlarla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken, yapıcı tavırlarla yaklaşmanızın faydalı olacağı bir enerjide olacaksınız.

KOVA
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile finansal konular, toplu paralar, alım satım işleri, ameliyatlar, psikolog ve psikiyatrist, doktorlarla olan ilişkiler, kariyer konusundaki anlaşmalar ve yeni girişimler konularında olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta genelinde ilişkilerinizdeki iletişim, eğitimler, şehirdışı bağlantılı konularda geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Devam eden ilişkilerde geçmişten gelen problemler ve karşınızdaki kişinin iletişiminden kaynaklanan sorunları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz.

BALIK
Haftaya ilk iki günde etkin olan Venüs Ay Düğümleri görünümü ile ciddi ilişkilere başlamak, evlenmek, nişanlanmak, ortaklık kurmak, yakın dostlardan yardım almak, eğitimler, seyahatler, hukuksal konular ve yolculuklarla ilgili alanlarda olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta genelinde finansal konular, alım satım işleri, toplu paralar, arkadaş çevreniz, sosyal medya, internet ile ilgili alanlarda geçici problemlerle karşılaşabilir ve bunları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.