Burçların gizli bağımlılıkları

Burçlar

Burçların gizli bağımlılıkları
Herkesin gizli bir bağımlılığı vardır. Bakalım hangi burç hangi bağımlılıklara meyilli!

Koç: Dışadönük ve maceracı bir mizaca sahiptir Koçlar. Onları gün boyu sosyal medyada online görebilirsiniz. Arkadaşlarıyla mesajlaşmak Koçlar için bağımlılıktan öte bir hayat tarzıdır adeta.

Boğa: Boğalar duygusal ve finansal olarak kendilerini güvende hissetmek isterler. Çok güçlü bir karaktere sahiptirler ama bu bağımlılıkları olmadığı anlamına gelmez. Finansal istikrara sahip olmak istemelerinin ardında lüks malları karşılayabilme arzusu yatar. Ne alırsa alsın en iyisini almak ister.

İkizler: Zodyak kuşağının en eğlenceli burcu olan İkizler, akım belirleyici olmaya bayılırlar bu nedenle onları genelde en trend kıyafetleri satın alırken görebilirsiniz. Eğer İkizleri arayıp bulamıyorsanız en yakın AVM’de karşınıza çıkabilir.

Yengeç: Zodyak kuşağının narin ve kırılgan burcu Yengeçlere geldi sıra. Bunun yanında geliştirdikleri aşırı duyarlılık, toksik ilişkilere neden olabilir. Merhametli ve anaç olan Yengeçler, bu ilişkiler ne kadar hastalıklı ve yanlış olursa olsun aradaki bağı koparmamaya çalışacaklardır.

Aslan: Aslanların kendine olan güveni, kibir sınırının eşiğindedir. Genellikle çok iyi görünürler ve bunun için çabalamaya gerek duymazlar. Fakat eğer dünya bunu görmeyecekse iyi görünmenin kime ne yararı var? Eğer her gün en az bir selfie yayınlamazsa kesinlikle arayıp hal hatır sormak gerekir.

Başak: Başak burcu detaycı ve analitiktir. Oldukça dikkatlidir, kendini ve çevresindeki insanları sürekli gelişmeye teşvik eder. Bu nedenle uyanık kalmaya ve enerjiye ihityaçları çoktur. Herkes kahve sever ama Başaklar biraz daha büyük boy tercih ederler. Bu nedenle kafein ile aralarında herkesin geliştirdiğinden daha kuvvetli bir bağ olabilir.

Terazi: İnsan ilişkileri konusunda oldukça başarılı olan Terazi burçları, çatışmaları sevmez. Bu çatışma karşıtı kişiliği ve pozitif ortam yaratma isteği münzevi bir hal yaratabilir. Kolay ve uyumlu bir ortam tutkusu onda ev kuşu olmaya yol açabilir.

Akrep: Çok yoğun ve duygusal bir yapıları olması nedeniyle Akrepler dram bağımlısı olabilirler. Kendi hayatı veya başkasının hayatı fark etmeksizin dramaları bulur ve yapışır. Hatta bu nedenle pembe diziler en sevdiği hobileridir. Akrepleri dramatik bir diziden koparabilecek tek şey daha sulu kişisel bir hikayedir.

Yay: Yay burcu özgürlüğüne düşkün ve bağımsız karakterlidir. En büyük bağımlılığı ise yeni şeyler denemektir. İdealist özelliklere sahip bir Yay için bu dünyayı gezmek anlamına gelebilir. Her yeni deneyimle birlikte yeni şeyler deneme isteği giderek artar.

Oğlak: Kelimenin tam anlamıyla bir iş koliktir. Çok çalışır ve asla şikayet etmez. Paraya ve statüye olan düşkünlüğü nedeniyle en iyi yaptığı şeyi yapar çalışmak. Bu da onda özel hayat denen şeyin ne olduğuna dair soru işaretleri yaratabilir.

Kova: Kovalar oldukça entelektüellerdir. Bu nedenle beyinlerini her zaman meşgul etmeleri gerekir. O nedenle Kovaları genelde iyi bir kitaba dalmış, zor bulmacaların arasında kaybolmuş ya da zihnini meşgul eden başka şeyler yaparken bulabilirsiniz. Çok konuşkan olduklarını düşünürsek çok yakın bir dostuyla derin içerikli sohbetler de onun zihnini meşgul edecektir.

Balık: Çok hassas ve oldukça özenli insanlardır. Bu özellikleri onları sık sık bakıcı karakterine girmeye zorlar. Bir Balık yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmeden duramaz. Bu da kendilerine ayırmaları gereken zamanı ihmal etmelerine neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.