Burçlarına Göre En Seksi Erkekler

Burçlar

burclara-gore-seks
Hangi burç nasıl sevişir, nasıl bir seks hayatı var, seks sırasında nelerden hoşlanır gibi kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtı burada…

Koç: Koç burçları fazlasıyla egoisttir ve eğer duygusal bir kadınsanız kesinlikle koç erkeklerinden uzak durmalısınız! Aşk oyunlarından pek hoşlanmayan koç erkekleri için seks bir gerekliliktir. Koç burcu erkeği her yerde ve her zaman seks yapabilir, bittikten kısa bir süre sonra yeniden başlayabilir ve partnerlerini mutlu etmeden bırakmazlar. Boyun bölgelerinin öpülmesinden çok hoşlanırlar.

Boğa: Boğa erkekleri müthiş tutkuludur. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, boğa erkeği harika bir baba adayıdır. Onlar için seks büyük bir tutkudur ve ön sevişmeden asla vazgeçemezler. Farklı ortamlarda da seks yapmaktan hoşlanan boğa erkelerinin favori mekanları arasında banyo yer almaktadır.

İkizler: Değişken ruh haline sahip olan ikizler erkekleri, seks konusunda da farklı kadınlarla birlikte olmak isteyebilir. Onlar için seks mekanı hiç önemli değildir. Ofiste, arabada, belki gizli bir kuytuda… Yeter ki hayal gücünü kullanmak istesin. Öpüşmek onun en büyük hobisidir.

Yengeç: Yengeç erkekleri biraz ana kuzusudur. Onlarla iyi bir seks yapmak istiyorsanız öncesinde güzel bir yemek hazırlayıp, ufak dokunuşlarla sekse hazırlayabilirsiniz. Yengeç erkekleri fantezilerden hoşlanırlar ancak sadece kendi yataklarında… Bu sebeple farklı mekanlarda fantezi yapmayı denemezseniz iyi ederseniz.

Aslan: Seks konusunda kendisine oldukça fazla güvenen aslan erkekleri, yatakta hakimiyetin kendilerinde olmasını isterler. Kusursuz bir seks hayal ediyorsanız onun isteklerine uymak zorundasınız.

Başak: Başak erkekleri partnerlerinin her istediklerini kusursuzca yerine getirir ancak yeri geldiğinde de eleştirmesini çok iyi bilir. Başak erkekleri, sekste yeniliklere fazla açık değildir, belirli çizgileri vardır. Bu sebeple fazla macera aramayın. Gösterişli kıyafetli kadınlara asla hayır diyemezler.

Terazi: Bir terazi erkeğini elde etmek zordur. Sadece güzel kadınlarla seks yapmaktan hoşlanırlar. Çabuk ve vahşi bir seks asla ona göre değildir. Her anın tadını çıkararak yaşamak ister. Seks yaptığı mekan da en az seviştiği kadın kadar güzel ve çekici olmalıdır.

Akrep: Akrep erkekleri adeta seks için yaratılmışlardır. Onlar için güzel, çirkin kadın ya da mekan fark etmez. Seks konusunda aceleci olsalar da parterini mutlu etmeme gibi bir durum söz konusu değildir. Akrep erkekleri aç kalabilir ama seks olmadan yaşayamazlar!

Yay: Bir yay erkeği ile beraberseniz siz yatakta adeta bir kraliçe gibi hissettirecektir. Ancak sadece sizi değil, tüm kadınları! Bu yüzden ateşli bir seks hayatı yaşadıktan sonra sizi umursamayabilir. Sınırları zorlamaktan hoşlanır ve yavaş bir seks hayatını sevmezler.

Oğlak: Oğlak erkeklerini tatmin etmek de onlarla tatmin olmak da zordur. Siz onu uyarmazsanız saatlerce aynı seks pozisyonunda kalabilir ve sizi sıkabilir. Günlük yaşantısındaki mesafesi seks hayatında da geçerlidir. Gerçekten güvendiği bir partner bulmadan sevişmek istemez.

Kova: Kova erkeklerini tek eşli görmek neredeyse imkansızdır. Gizemli bir kadınsanız, aklını başından almanız oldukça kolaydır. Seks konusunda utangaç gibi gözükseler de seks oyuncaklarını ilişkinize dahil ederek onları hem eve hem kendinize bağlayabilirsiniz.

Balık: Balık erkekleri tabir-i caizse tam bir ayran gönüllüdür. Onları etkilemek çok kolaydır. Bu yüzden yanında sürekli farklı birini görebilirsiniz. Seks sırasında partnerlerinin kendilerini yönetmesinden büyük keyif alırlar. Hayal gücü kuvvetli olarak bilinen balıkların fantezi dünyaları da çok geniştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.