Burcuna göre partnerinin neye ihtiyacı var?

Burçlar

Burcuna göre partnerinin neye ihtiyacı var?

Burcuna göre partnerinin neye ihtiyacı var?

Koç Burcu: Bir Koç Burcunun her şeyden önce en çok ihtiyaç duyduğu şey dürüstlüktür. Partneriniz Koç ise ona karşı açık olmalısınız. Düşüncelerinizi cesurca ve şefaf bir biçimde koç ile paylaşmanız gerekir. Onunla akıl oyunları oynamamalı, imalı sözlerle onu taşlamamalısınız. Aksi takdirde güvenini kaybedebilirsiniz.

Boğa Burcu: Eğer boğa burcu bir partnere sahipseniz onların ne kadar güçlü ve sessiz olduklarını iyi bilirsiniz. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim derler. Boğa burçları kendilerini yanında rahat hissettiği insanlarla birlikte olmak ister. Bunun yanında ruhunun derinliklerine inebilecek cesarette birilerinin etrafında olmasına ihtiyaç duyar.

İkizler Burcu: İkizler genellikle çevresinde duygularını dizginleyecek birlerinin olmasına ihtiyaç duyar. Birden çok ilgi alanına sahip olduklarından ve bir çok düşünceye sahip olduklarından zaman zaman kararsız olabilirler. Eğer bir ikizler ile birlikteyseniz onun heyecanını daima canlı tutacağınızdan emin olun. Kendilerini güldürek insanlara ihtiyaçları var.

Yengeç Burcu: Yengeçler bir ilişki içindeyken karşılarındakine her şeylerini verirler. Fakat bu beklentileri olmayacağı anlamına gelmez. Kendini adayan insanlarla birlikte olmaktan hoşlanır. Partnerlerinden sevgi ve ilgi isterler. Daha azına da asla razı olmayacaklardır.

Aslan Burcu: Kendinden emin ve kaygısız yapıları vardır Aslanların. Kendilerini geriye çekecek insanlarla asla birlikte olmak istemezler. Uçarı bir tarafları olsa da ciddi ilişkiler yaşamak isterler. Yine de eğer bir Aslan ile beraberseniz onun özel alanına saygı duymalı ve nefes alması için ona zaman tanımalısınız.

Başak Burcu: Analitik ve mantıklı Başaklar duygularını başkalarına yansıtmamaya çalışırlar. İlişkilerinde genellikle duyguları olan fakat aşırı duygusal olmayan birilerine ihtiyaç duyarlar. Duygusal konuşmalar ve Entelektüel tartışmalar arasında bir dengeye ihtiaçları vardır.

Terazi Burcu: Teraziler ilişkilerinde barış ve huzur ararlar. Onların pozitifliğine uyum sağlayabilecek insanlarla bir arada olmayı tercih ederler. Eğer bir Terazi Burcu ile birlikteyseniz enerjinizi onlarınkiyle kolayca uyumlayabildiğinizden emin olun.

Akrep Burcu: Akrepler genellikle büyük güven sorunları vardır. Eğer bir akrep ile birlikteyseniz güvenini kazanmak için elinizden gelenin fazlasını yapmaya hazır olmanız gerekir. Dürüstlük, romantizm ve sevgi ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Akrepler son derece tutkuludurlar ve partnerlerinin de bu tutkuya ulaşabilecek yapıda olmasını isterler.

Yay Burcu: Yaylar maceraperesttirler ve felsefi sohbetlerden çok hoşlanırlar. Sırtlarını yaslayabilcekleri birine ihtiyaç duyarlar. Eğer bir yay ile ilişkiniz varsa çocuksu maceralarına ortak olurken ayaklarını yere sağlam basmasına ortak olmayı ihmal etmeyin.
Güncel Haberler

Oğlak Burcu: Geleneksel, çok çalışkan ve kararlı bir yapıya sahip olan Oğlaklar kendilerini güvenli alanlarından çıkarıp onları hayatın eğlencesine dahil edebilecek partnerler ararlar. Bir oğlak, duygusal açıdan açılabileceği, onu yavaşlatacak ve küçük şeyleri fark etmesini sağlayacak insanlara ihtiyaç duyar.

Kova Burcu: Derin sohbetlerin insanıdır. Maceraperest ve tutkuludur. Macera duygusu olan ve onları gerçekten sevip ilgilenecek partnerlere ihtiyaç duyarlar. Eğer bir kova sizinle ilgileniyorsa bu gerçek bir ilgidir. -mış gibi yapmaktan hiç hoşlanmaz.

Balık Burcu: Hassa ve romantik olan Balıklar, geleneksel gösterilere ve büyük romantik jestlere bayılırlar. Çiçekler, çikolatalar ve beklenmedik notlar iş görecektir. Bir ilişkiden en büyük beklentileri duygusal yakınlık ve zafiyettir. Ne hissettiğinizden ona bahsedin ve duygularına önem verin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.