El Estetiği

Güzellik

el-bakimi
Hepimiz estetiğin iyice araştırılıp uzman kişiler tarafından doğru şekilde uygulandığı takdirde, ne kadar büyük mucizeler yarattığına şahit olmuşuzdur. Bilinen bir gerçek var ki, yanlış kişiler tarafından yanlış operasyonlar altına yattığınızda geri dönüşü olmayan görüntülerle karşıla biliyorsunuz. Tabi ki bu sizi ruhsal çöküntüye kadar götürebiliyor.

Yüz estetiği, göğüs estetiği, yağ aldırmadan, incelmeye kadar birçok estetik operasyon var.Güzel ve daha genç gösteren bir fiziğe sahip olmak, biz bayanlar için çok güzel bir duygudur. Güzellik uğruna katlandığımız bu kadar estetik operasyondan sonra yaşımızı gizleyebiliyoruz ama bir tek şey dışında Maalesef ellerimizin kırışıklığı bizi çok kolay ele veriyor. Hemen üzülmeyelim, çünkü müjdeli bir haber uzmanlar tarafından geldi.

Her geçen gün daha çok gelişen teknoloji, en sonunda yaşımızı ele veren ellerimize de bir çare buldu. Estetik dünyamıza eklenen el estetiği sayesinde artık yaşımız daimi genç kalacak. Uzmanlar ağrısız, sızısız, iz bırakmayacak birkaç küçük operasyonla, ellerin de artık daha güzel ve genç görüneceğini açıkladı. Yani el gençleştirme. El ütületmek olarak da biliniyor.

Bu basit işlemlerden ilki; eldeki kırışıklıkların, lekelerin derinliğine ve cildin yapısına göre lazer ile tedavi yöntemidir. İkinci işlem peeling yöntemidir. Peeling, üst derinin soyulmasıyla beraber cildin yenilenmesi, daha da güzel görünmesidir. Yüze uygulanan peeling yöntemi ellere uygulandığında da çok başarılı sonuçlar vermektedir. 5 günlük bir tedavi sürecinden sonra gözle görülür derecede farklılık gösterir. Son işlem ise; kendi yağınızla lipofilling, kişinin kendi karın bölgesinden alınan yağ dokusunun yine kendi cilt altına enjekte edilmesi yöntemidir. Cilt üzerine anestezik bir krem uygulandıktan sonra, 5 dakika geçmeden ince bir iğne ile dolgu maddesi enjekte edilir.

El estetiği
Uzmanların açıkladığı bu üç ayrı basit operasyonun uygulanmasıyla artık, fiziki yönden bir bütün olarak daha genç ve daha güzel görünebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.