Gebelikte Cilt Lekeleri – Cilt Bakımı

Anne - Çocuk

gebelikte-cilt-lekeleri
Çoğu kadın deride lekeler farklı değişiklikler gibi özellikle karın bölgesinde vücut saç büyüme, hamilelik olabilir.

Insanlar arasında bir inanç o normal bir sakal teslim oldu bile, terli lekeleri size noktalar ile sürücü olarak bunu biliyorsun, çok duydunuzmu olan vardır.

Peki neden Gebelikte cilt değişiklikleri oluyor noktalar ve ne kalıcımıdır yapılabilir?
Hayatısını ve bir dönemin tüm vücudu etkileyen Hamilelik, anne ve değişiklikler. Bu dönemde, vücut payı bir kabuk içinde yaşayan değişiklik, cilt değişir. Leke, çatlak, varis, ödem, eklem problemleri, bütün hamile kadınların …

Gebelikte cilt değişiklikleri Neden?

 

Sırasında gebelik, hormonal nedenler, ve deri ve bir anne olmanın heyecanını ve sorumluluk duygusu nedeniyle büyük ölçüde değişebilir.

Gebeliğin başından itibaren, bebeğin vücut şekli değişiklikler yaratarak hacminde büyüme, bozulma, psikolojik değişiklikler, sağlıklı bir bebek, yaşam doğurma korkusu, beden, deri ekleri ve diğer organlarda östrojen ve progesteron hormonları artmıştır Bu hamilelik döneminin çok sayıda etkileri benimsenmesi gibi değişiklikler, özel ve farklı kılan

Olabilir deride en önemli değişiklikler nelerdir?

Birçok kadın cilt koyulaşması olabilir. Bu esmerler daha belirgindir. Meme başı, genital organlar ve karın duvarı, en tipik görüntüleri Kıvamlaştırıcılar. Bu renk değişikliği genellikle doğumdan sonra ölüyor. Ancak, renk ve büyüme izlenir koyulaşması, mol gebelik sayısındaki artış. Gebeliğin ikinci yarısında hamile kadınların Kloasma yaklaşık 70 yüzde yüz sözde sınırlı noktalar keskindir. Hamilelik de doğumdan sonra, bu bir leke olarak bilinir devam edebilir. Hamilelik sırasında güneşten korunmalıdır.

Saç ve tırnak gibi değişiklikler ne olabilir?

Çoğu hamile kadınlar gürleşir saç, saç dökülmesi azalır ve daha canlı olduğunu. Doğumdan sonra 6-12 hafta içinde saç hızlı bir kayıp gözlenmektedir. Hamile kadınlar ve vücut kıllarında bir çok hafif artış sıkıcı çivi olabilir.

Hamile kadınlar genellikle çok terli …

Evet, gebelik sırasında vücutta ter bezlerinin aktivitesi, ve artan terleme ve terleme avuç içi aşırı terleme oluşur, ama azalır. Artış terlemesindeki vücut döküntü nedeniyle hamile kadınlarda daha sık görülmektedir. Ben rahatlatıcı sıcak-soğuk duş sık sık olsun.

Varis, ödem ve diğer sorunları bir hamile kadın yaşanır.

Hamile kadınlar yüz, göz kapakları, el ve ayak yaklaşık yarısı, ödem görülür. Dinlenmek için ayak uzanan faydalıdır. Varis damarları genellikle gebeliğin sonuna kaybolur. Tedavi sürekli hale edilmelidir.

Ne hamile kadınlar için bir kabus çatlaklar neden olur?

Cilt çatlakları stres nedeniyle oluşur. İlerleyen gebelik ve karın artan gerginlik dönemlerinde çatlaklar artırır. En sık karın, göğüs ve kalça görüldü. Başlangıçta, epidermal incelmeyle yüzeyinde kırmızı-mor renk daha sonra parlak beyaz sedef düz çizgi halini alır. Çatlak olarak çatlak gelişimine genetik yatkınlık kadınlar için koruyucu önlemlere rağmen kaçınılmazdır. Dördüncü aydan itibaren Ancak, aşağı çatlakların oluşumunu yavaşlatır gibi cildin yağ yağlama olarak E vitamini, badem yağı içeren cilt, kullanım kremler ve losyonlar nemlendirin ve önleyici ürünler kullanmak çatlak.

Endişelendirse 9 ay sonunda cilt ve bizden mutluluk bu tür vücutta değişiklikler her şeyi unuturlar. Bu nedenle, cilt problemleri, bu benzersiz deneyimi tadını çıkarmak için en iyi şey, hamilelik sonrası, gerekli tedbirleri alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.