Hangi burç hangi çiçeği sever?

Burçlar

burclar_cekici_kadin
Koç: Koç burcu çabuk sinirlenen ve inatçı bir yapıya sahiptir. Ama korkmayın eğer kalbini kırdıysanız, inadını da nasıl kıracağınıza dair bir ipucu bizden! Koç burcu kadınları güzel kokan çiçeklere bayılır. Özellikle sümbüller ile kapısını çalarsanız yelkenleri hemen suya indirecektir.

Boğa: Boğa kadınının kalbine giden yol midesinden geçer. Eğer bir boğa kadını ile akşam yemeğine gidiyorsanız elleriniz boş olmasın. Boğa kadını cıvıl cıvıl çiçeklerden hoşlanır. Hele ki lalelerle karşısına çıkarsanız akşam yemeğinizin çok keyifli geçeceğini söyleyebiliriz.

İkizler: İkizler kadınları entelektüel kadınlardır. İkizler kadını ile gittiğiniz bir açık oturumda ya da bir klasik müzik konserinden önce harika vakit geçirebilirsiniz. Bu randevuyu da bir mimoza ile taçlandırırsanız ikizler kadınının gözlerinden mutluluk pırıltılarını rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Yengeç: Yengeç kadınları oldukça anaç ve sahiplenicidir. Evine ve ailesine çok düşkündür. Eğer yengeç burcu kadını sizi ailesiyle evde bir akşam yemeğine davet ediyorsa sizi tanımaktan çok memnun olmuş demektir. Lakin eliniz boş gidemezsiniz, hemen güzel bir Akdeniz lalesi kapın ve Yengeç kadınının gönlüne bir kez daha taht kurun.

Aslan: Aslan kadını şımartılmaya ve pohpohlanmaya bayılır. Herhangi bir gün herhangi bir yerde karşısına orkideyle çıkıp sürpriz yapın. Orkideler çok dayanıklı çiçeklerdir, böylece ne kadar dayanıklı olduğunuza dair bir subliminal mesaj vermiş de olursunuz.

Başak: Başak kadını çok detaycı ve titizdir. Kılı kırk yarar, her şeyi kolay kolay beğenmez, ta ki elinizde leylaklarla sizi görene kadar. Leylakların güzelliği Başak kadınını mest edecektir.

Terazi: Terazi kadınları uyumu ve adaleti temsil eder. Lakin zaman zaman oldukça huysuz olabilir. Bu huysuzlanmalar bir an önce geçsin istiyorsanız hemen en yakın çiçekçiye koşup pembe güllerden alın ve sevgilinize romantik bir küvet hazırlayın. Daha sonra da mahremiyetine saygı gösterip onu bir süre yalnız bırakın. O zaman nasıl tekrar eskisi gibi bir melek olduğunu göreceksiniz.

Akrep: Aşk, ihtiras, tutku… Hayatı çoğunlukla pembe dizilerdeki hayatları andıran Akreplerin kalbine Hanımeli ile girebilirsiniz. Hanımeli kokusunun yoğun olduğu bir yerde buluşup, içinizde yanan ateşi ancak onun söndürebileceğinizi Akrep kadınına hissettirdiğinizde, dizide siz de bir başrol kaptınız demektir.

Yay: Zodyak’ ın hiperaktif üyesi Yay burcu seyahat etmekten çok hoşlanır. Yerinde duramaz ve maceradan maceraya koşar. Bu maceraya ortak olmak için zambaklar size çok yardımcı olacaktır. Yay burcu kadınları zambaklara bayılır.

Oğlak: Oğlak kadınları duygularını gizlemeyi sever ve zaman zaman çekingen olabilir. Eğer size karşı ne hissettiğinden emin değilseniz bir kadife çiçeği alın ve kapısını çalın, aşkınızı ilan edin; birden boynunuza sarıldığını göreceksiniz.

Kova: Kova kadınları dışarıya karşı çok dayanıklı ve nettir, gelin görün ki kaprisini en yakınları çeker. Kapris derken sizi canınızdan bezdirmezler, tatlı tatlı yaparlar bunu. Böyle zamanlarda ona en çok hitap eden kardelenler onu biraz da olsa yatıştıracaktır.

Balık: Merhamet abidesi Balık burcu kadını siz onu üzseniz de sizi affetmek için kendini ikna edecektir. Fakat affetmesi yaptığınız şeyi unutacağı anlamına gelmez. Bu nedenle eğer Balık kadınını üzdüyseniz beyaz güllerle bezeli romantik bir akşam tam da istediği şey olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.