Kış gardırobunun olmazsa olmaz 5 parçası

Moda

kis_modasi
Size “Giyecek hiçbir şeyim yok” lafını söyletmeye izin vermeyecek olan bu parçaları her kış giyebilirsiniz. Hem modaya uyum sağlayan hem de kolay bir şekilde kombinlenebilen bu parçalar iyi ki var diyoruz.

İşte kışın dolabınızda mutlaka bulunması gereken 5 parça:

Kaşmir kazak
Size sıcacık dakikalar yaşatmayı vaat eden kaşmir kazaklar, v yakalı ve bisiklet yakalı halleriyle ayrı ayrı tarzlara ve zevklere hitap ediyorlar. İçine giyeceğiniz bir gömlekle, mini etek ve opak çoraplarla, desenli veya jean pantolonlarla onlarca farklı kombinde kullanılmayı bekliyorlar.

Skinny jean pantolon
Şunu en baştan kabul edelim ki jean pantolonlar mevsimsizlik anlaşması imzalamış gibilerdir. Adeta ummadık zamanların kurtarıcısı olmaya yemin etmişlerdir. Yazın babetlerle sandaletlerle rahatça giyilebilirken, kışın da botlarla çizmelerle kolaylıkla kombinlenebilirler. Aklınıza giyecek hiçbir şeyin gelmediği, dolap karşısında dakikalar harcadığınız o günlerden birinde bir kazakla günü kurtarabilirler.

Uzun çizme
Kışın ayaklarınızı sıcak tutmayan nice çizmelere sırf şık oldukları için katlandığınızı çok iyi biliyoruz. Üstelik bunun hiç sağlıklı bir çözüm olmadığı da ortada. Size önerimiz; yıllarca giyebileceğiniz, deri, su geçirmeyen, bir çift uzun çizme edinmeniz… Taytlarla, eteklerle, pantolonlarla rahatça giyebileceğiniz uzun çizmeler hem şık görünmenizi sağlayacak hem de ayaklarınızı soğuktan koruyacak.

Yün elbise
Bazı günler canımız bacaklarımızı pantolonların içine hapsetmek istemez. Ama kışın üşüme korkusuyla genelde bu isteği bastırmak zorunda kalırız. Oysa sıcacık tutacak yün elbiselerle isterseniz asi bir hava yakalayabilirsiniz, dilerseniz de küçük bir hanımefendi gibi şık gözükebilirsiniz.

Renkli palto
Ekim ayından başlayarak neredeyse Mart’a kadar 5 ay boyunca dışarıdaki herkesin gördüğü tek şey paltonuz olacak. Peki ya o halde niçin hala siyahların, grilerin dışına çıkıp biraz dikkat çekmiyorsunuz? Parlak renklerden seçeceğiniz paltonuzla içiniz nasıl olursa olsun paltonuz her daim bakışları üzerine çekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.