Sizin saç modeliniz hangisi?

Güzellik

sac-bakimi
Dünyada saç trendlerini belirleyen ülkeler Paris, Milano, Londra ve New York… Bu ülkeler moda ikonlarını yarattıkları için tüm dünyada takip ediliyor. Tonı & Guy, Vidal Sassoon, Tyler Johnston gibi saç kesim modasını belirleyen moda öncülerinin trendleri takip ediliyor. Peki ya 2014 yılında hangi saç modelleri moda olacak? Saç modeli nasıl belirlenir, sizin saç modeliniz hangisi? Hepsini öğrenmek için sonraki butonuna tıklayarak ilerlemeye devam edin.

Uzun Saçlar Moda
Kadınların en çok tercih ettiği saç modellerinden biri olan uzun saçlar 2014 yılı içerisinde de oldukça ön planda olacağa ve çokça tercih edileceğe benziyor.

Uzun saç kesim modelleri birçok kadın tarafından tercih edilen ve modası hiç geçmeyen bir saç kesim modelidir. 2014 yılında da uzun saçlar yine çok moda ve trendi bir görünüm kazanmak isteyen bayanların tercihi olacak gibi görünüyor.

Uzun Saç Kesim Modelleri Nasıl Olmalı?
Uzun saç modelleri 2014 yılının favori saç modellerinden biri. Bu nedenle uzun saç kesim modellerine göz atarak size en uygun saç kesim modeline karar verebilirsiniz.

Katlı Kesim Saç Modeli
Uzun saçları daha hacimli ve daha havalı gösteren bir saç kesim modelidir katlı kesimler… Saçınızın daha dolgun ve kendinden hareketli bir görünümü olsun istiyorsanız uzun saç kesim modellerinde dünyaca ünlü yıldız Honnah Montana gibi katlı kesimleri tercih edebilirsiniz.

Kakül Kesim Saç Modeli
Uzun düz saçlara fazlasıyla yakışan ve 2014 yılında çokça tercih edilen kaküllü saç modelini sizde deneyebilirsiniz. Kakül kesim modeli ile uzun saçlarınıza ayrı bir hava verebilir ve görüntünüzü tamamen değiştirebilirsiniz. Bir Hollywood yıldızı Taylor Swift’de kakül kesimli saç modeli trendine uyan ünlülerden.

Düz Kesim Saç Modeli
Saçlarımın önden veya arkadan bakıldığında aynı hizada olmasını istiyorum diyenlerdenseniz uzun saçlarda düz kesim modelini tercih edebilirsiniz. Düz kesim modeli ile saçlarınız daha sade ve doğal görünüme kavuşabilir. Düz kesim saç modelini günümüzde başarılı bir şekilde kullanan ünlülerden biri de Hülya Avşar.

Uzun Saç Kesim Modeli Kimlere Yakışır?
Uzun saç kesim modellerinden birine karar vermeden önce kuaförünüze giderek bu saç modeli ile ilgili yardım almanızda fayda var. Özellikle de ortalama veya uzun boylu bayanlara uzun saç daha çok yakışabilir. Çünkü kısa boylu bayanlar için çok uzun saç boyu daha da kısa gösterebilir.

Uzun saç kesim modelleri hemen hemen birçok yüz şekline yakışır. Yalnızca kesim modelinin yüze doğru uygulanması gerekmektedir. Bunun için de uzun saç kesim modeliniz katlı kesim mi, düz kesim mi veya kaküllü kesim mi olacağına kuaförünüz ile birlikte karar vermeniz sizin için daha sağlıklı ve doğru bir karar olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.