Uygun Bütçeyle Şık Görünmenin 6 Basit Yolu

Moda

Uygun Bütçeyle Şık Görünmenin 6 Basit Yolu

1-DOĞRU AKSESUARLAR

Dönem dönem birçok aksesuar modeli moda oluyor, hevesle alıyoruz fakat bir süre modası geçiyor ve takı çekmesinde unutulup gidiyor. Yapacağın doğru aksesuar seçimiyle hem paranızı çöpe atmamış olursun hem de farklı kombinlerde de her daim şıklığı yakalarsın. Bunu yapmanın tek yolu ise zamansız parçalara yatırım yapmak. Modası hiç geçmeyecek takıları satın alın.

2-NUDE OJE

Renkli ojeler zaman zaman aklımızı çelse de hiçbir zaman nude renklerin yerini tutamaz! Süreceğin nude renkte oje hem bakımlı görünmeni sağlayacak hem de kombinini tamamlayarak şıklığını pekiştirecek.

3-SİYAH DAHA DA SİYAH!

Siyah sadece bir renk değil, bir yaşam tarzıdır desek yanlış olmaz. Öyle bir renk ki tüm cilt ve saç tonlarına uyum sağlar, çekici ve şık gösterir. Eğer gardırobunda yoksa mutlaka temel siyah parçaları edinmelisin. Siyah mini elbise ve birçok kombinin ana parçası siyah pantolon mesela…

4-SAĞLAM BİR ÇANTA

Evet uygun bütçe dedik fakat bu konuda sınırlarımızı zorlayabiliriz 🙂 Çünkü kaliteli bir çanta gerçekten iyi bir yatırımdır. Alacağın nötr renkli kaliteli bir çanta, çoğu kombinde hayatını kurtaracak ve oldukça şık görünmeni sağlayacak.

5-LOGOSUZ PARÇALAR

Küçük butikler, ikinci el mağazalar ya da semt pazarları… Hepsinde oldukça şık ve uygun parçalar bulmak mümkün. Fakat tek dikkat etmen gereken, seçtiğin parçaların logosuz olmaları 🙂

5-İYİ BİR KOKU

Son olarak her zaman iyi koktuğundan emin ol. Temiz kıyafetlerinle birlikte taze bir koku şıklığına son noktayı koymana yardım eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.