İSTANBUL
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Bugün
21°C / 13°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
22°C / 10°C
İZMİR
Hafif Sağanak Yağışlı Bugün
24°C / 17°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
2017 Koç Burcu Yorumu
2017 Koç Burcu Yorumu
İkili ilişkilerde çok şanslı ve fırsat dolu bir dönem içerisindesiniz. Koç burcunun bu sene dikkat etmesi gereken bir şey varsa o da ; sabırsız olurlarsa ve tek başına hareket etmeye...
27 Aralık 2016 10:43
Font1 Font2 Font3 Font4


İkili ilişkilerde çok şanslı ve fırsat dolu bir dönem içerisindesiniz. Koç burcunun bu sene dikkat etmesi gereken bir şey varsa o da ; sabırsız olurlarsa ve tek başına hareket etmeye çalışırlarsa, sonunda başarısız olabileceği bir döneme girecekler. Bu sene ortaklı işe yapmalılar. Ortakla birlikte adım atmalısınız ama bununla birlikte karşı tarafın fikirlerine değer vermeli, uyum içerisinde olmalısınız. Bunu başarırsanız, hem ikili ilişkide hem de ortakla yaptığınız işlerde atılacak her adımınız size başarı getirecek.

Koçlar için 2017 öğrenme zamanı. Jüpiter, Terazide olacak. Bu sayede uzun zamandır zorluk seçtiğiniz ikili ilişkilerde feraha kavuşacaksınız. Sonunda yaşadıklarınızın ve bunların size kattığı deneyimlerin tadını çıkaracaksınız. Bunun dışında Koçlar bu sene eğitim için yurtdışına gidebilir, iş için yabancı bağlantılarla iletişime geçebilirler. Bu zamanda medya ve hukuki alanlarda da sorumluklarınız devam edecek.

Bu yıl 11-12 Nisan doğumlu Koçlar, bugüne kadar hep özgür yaşamışlar ve bunun hayali kurmuş. 2017’de Koçları önemli değişimler, beklenmedik sürpriz gelişmeler, hayatlarında ani oluşumlar bekliyor.
Güneşleri Uranüs ile birleşiyor. Bu yüzden Koçların sağlıklarına daha çok dikkat etmeleri gerekecek.

Bu sene birçok konuda hayattan dilediğiniz şeyler sonuçlanabilir. Özellikle de 21 Ağustos’taki Güneş tutulması aşk ve çocuk alanlarınızı hareketlendiriyor; aşk hayatınızda ya da üzerinde uğraştığınız sanatsal faaliyetlerinizde, çocukla ilgili konularda önemli adımlar atabilirsiniz.

11 Nisan’da Koçlar özel hayatlarıyla ilgili çok önemli kararlar verebilirler. Maddi olarak da 6 Haziran – 5 Temmuz arasında parasal olarak ellerinin rahatladığını görecekler.
İş ile ilgi önemli adımlar atmak istiyorsanız; 20 Eylül- 14 Ekim tarihlerine dikkat edin ve adımlarınızı bu tarihlerde hızlandırın.

Venüs, 4 Mart- 3 Nisan arasında gerilemeye başlayacak, maddi konuda önemli girişimlerden, kendinizi yenilemek adına değişime girme fikrinden uzak durmalısınız. Özellikle kadın Koçlar için bu tarihler, estetik yaptırmak için hiç uygun değil.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica diyarbakir evden eve nakliyat - diyarbakir otomatik kepenk