İSTANBUL
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Bugün
21°C / 13°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
22°C / 10°C
İZMİR
Hafif Sağanak Yağışlı Bugün
24°C / 17°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları
Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları
Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz. Birçok bilgi klişe gelebilir. Ancak bunlar hakkında dahi bilgi sahibi olmayan okuyucularımız olduğunu biliyoruz...
29 Ağustos 2017 23:30
Font1 Font2 Font3 Font4

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları, aldatmak, aldatılmak, ihanet, aldatıldıgını anlamak, aldattıgını nasıl anlarım
Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz. Birçok bilgi klişe gelebilir. Ancak bunlar hakkında dahi bilgi sahibi olmayan okuyucularımız olduğunu biliyoruz ve bu anlamda en detaylı seçenekleri sizlere sunmak adına baştan ilerleyeceğiz.

Aldatıldığımı Nasıl Anlarım?

1-) Birden Bire Aşırı İlgi: Normal şartlarda eşinizin ya da sevgilinizin tutumunu bilirsiniz. Birden bire aşırı ilgili olmaya başladı ise bu durum, önemli bir etken ancak tek başına yeterli değil.

2-) Olmadık Durumlarda Kavga: Hiç olmadık sebeplerden şaşıracağınız şekilde kavga çıkarmaya doğru bir meyil var ise korkmanız gerekiyor. Hayra alamet değil.

3-) Beğeni Değişimi: Birden bire ilgi alanları ve beğeni kriterlerinde değişim meydana geliyor ise bu durum, daha iyisinden ilgi gördüğü ve buna eğilim gösterdiği içindir.

4-) Fark Edilmiyor Olmanız: Daha önceden yaptığınız en ufak değişiklik dahi farkediliyor ancak zamanla bu durum değişiyor ise muhtemelen farkettiği ve beynin odaklandığı başka biri var demektir.

5-) Telefonu Sizden Gizlemesi: Telefonda SMS atarken sizden saklaması ya da konuşmalarında sürekli başka yerlere gitmesi, bu anlamda en büyük kanıtlardan birisi.

6-) Eve Geç Gelmeler: Türk dizisi usulü olacak ancak eve sürekli geç gelmelerin başlaması bu anlamda sizleri tedirgin etmek için yeterli bir sebep.

7-) Sevgiyi Duymak: Eşinizden ya da sevgilinizden SENİ SEVİYORUM cümlesini duymamaya başladı iseniz kırmızı alarm, dikkatli olun.

😎 Cinsel Hayatta Farklılıklar: Cinsel hayatınızdaki değişimleri mutlaka farkedersiniz. Bu anlamda yaşanan değişimler ve ani isteksizlik, yine KIRMIZI ALARM.

9-) Bahaneler Sıkıntı Demek: Her türlü konuda bir bahane arıyor ve konudan sıyrılmaya çalışıyor ise gizlenen bir şeyler var demektir.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica diyarbakir evden eve nakliyat - diyarbakir otomatik kepenk