2022 Akrep Burcu Yıllık Yorumu

Burçlar

2022 Akrep Burcu Yıllık Yorumu

Kemerlerinizi bağlayın çünkü hayatınız bu yıl radikal bir değişime uğrayacak. Burcunuzda gerçekleşecek tutulmaların da etkisiyle ani bir şekilde evlenebilir veya yürümeyen ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Ait olma ve kök salma içgüdüsü sizi taşınmaya, yuva kurmaya veya genel olarak yaşam koşullarınızı değiştirmeye doğru itebilir. Aile fertlerinin sorumluluğunu almak, onlarla ilgilenmek de bu yılın konuları arasında.

Akrep Burcu 2022 Kariyer Hayatı

2022 Akreplere önemli değişiklikler getirecek. Bazı Akrepler kendi işlerini kuracak veya ortaklı bir işe adım atacaklar. Bazıları ise fon birikimleriyle ilgilenecek. Primler, ikramiyeler, eski borçların iadesi gibi konular gündeme gelebilir. Yılın ilk yarısında iş hayatınız biraz daha stresli bir hâl alsa da ikinci yarısında rüzgârı arkanıza alacaksınız. Bazı Akrepler terfi alabilir, kariyerlerinde hızlıca ilerleyebilir.

Akrep Burcu 2022 Aşk Hayatı

Bu sene daha anlamlı ve derin ilişkiler kurma isteği içinde olacaksınız. Yeni tanıştığınız insanlar size geçmişten gelen duyguları hatırlatabilir. Senenin ilk yarısında romantik hayatınız oldukça aktif ve sıra dışı olacak. Evli olan Akreplerin ilişkilerinde karşılıklı anlayış olduğu sürece uyum hüküm sürecek. Evlenme ve boşanma konuları bütün bir yıl siz sevgili Akreplerin gündeminde olacak.

Akrep Burcu 2022 Sağlık

2022’nin başlarında alerjik reaksiyonlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bağışıklık sisteminize dikkat edin. Bu yıl bol spor yapmanızda ve daha sık temiz havaya çıkmanızda fayda var. Ek olarak; stres kaynaklı baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Bunlarla daha kolay mücadele edebilmeniz için varsa kötü alışkanlıklarınızdan hızlıca vazgeçmelisiniz.

Akrep Burcu İçin 2022 Tavsiyeleri

Hayatınızda olacak değişimler sabit nitelikteki siz Akrepleri korkutabilir. Fakat akışta kalıp hayatın size sunduklarını sevgiyle kabul edin. Belki hayal ettiğiniz veya içinde bulunduğunuz yaşam, sandığınız kadar ideal değildir. Size hizmet etmeyen her türlü yaşam koşulu bu yıl kendiliğinden değişecek; direnmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.